Служба таксі в Києві номер телефону

автомобілі служба таксі в києві номер телефонуНе найвірніше рішення приймає служба таксі в Києві номер телефону якої буде складно запам’ятати. Піклуючись про зручність і комфорт пасажирів, в Лінкор для замовлення автомобіля був введені три цифри, які дуже швидко і легко запам’ятати. Набирайте 5, 3 і 7 зі свого мобільного!

Ми піклуємося про пасажирів не тільки введенням короткого номера. Набравши його для виклику машини, абсолютно нічого не доведеться платити — дзвінки здійснюються за рахунок таксомоторної компанії!

537: з чого починається знайомство

Сучасний світ з величезним потоком інформації, порцію якої щодня отримує житель столиці, вимагає від городян швидкого запам’ятовування багатьох речей. Це не могло не відбитися на сфері пасажирських перевезень в київському регіоні.

Щоб пасажири не відчували труднощів при додзвоні в диспетчерську для замовлення транспорту, ми зробили вибір на користь максимальної простоти. 537 — що може бути простіше, адже саме з цих цифр починається знайомство з таксомоторної компанією. Однак це далеко не все, що робить виклик машини за допомогою дзвінка таким зручним.

Економія на дзвінках

Ми беремо на себе всі фінансові витрати, пов’язані з оплатою зв’язку. Вирішивши замовити таксі Київ в Лінкор, ви не заплатите ні копійки за мобільний зв’язок — компанія оплачує всі витрати.

Після набору клієнт потрапляє на систему callback — не пройде і п’яти секунд, як диспетчер передзвонить для отримання інформації на замовлення таксі.

Уважні оператори

Інформаційно-диспетчерська служба пропонує замовнику більше зручності, вибираючи простоту при наборі. Крім того, отримавши автопередзвін від оператора служби таксі Лінкор, клієнт буде приємно здивований професіоналізмом і ввічливістю. Диспетчери дуже уважні і з розумінням ставляться до кожного побажання пасажира.

диспетчери служба таксі в києві номер телефонуНазвіть оператору місце, куди потрібно подати машину, кінцевий пункт, і нюанси, які важливі для майбутньої поїздки, якщотакі є. Оператор вб’є дані в комп’ютер — автоматизована система прокладе оптимальний маршрут і розрахує вартість поїздки на таксі.

Диспетчер служби Лінкор оголосить ціну і в найкоротший термін підшукає комфортний автомобіль, який відвезе пасажира в потрібне місце.

Таксі Лінкор — ми пропонуємо альтернативу

Головний пріоритет компанії — зробити клієнта задоволеним. Тому ми пропонуємо замовлення авто не тільки за допомогою дзвінка, а й через інтернет. Викликати таксі, заповнивши онлайн форму — сучасне рішення для квапливих городян.

Служба таксі в Києві з телефонним номером найпростішим і зручним для запам’ятовування — ІДС Лінкор.

Наверх

Наверх