Служби таксі Києва номери

виклик служби таксі києва номериЩоб швидко викликати автомобіль для поїздки, вводять спеціально служби таксі Києва номери, що відрізняються простотою для запам’ятовування. Столичний темп життя вимагає сучасних рішень, які б допомагали економити час. Особливо це актуально для пасажирських перевезень, коли дорога кожна хвилина, а від запізнення може зірватися подорож, або важливий захід або зустріч.

ІДС Лінкор: найбільша зручність при замовленні таксі

Довгі телефони втратили актуальність: на зміну їм прийшли комбінації з декількох цифр, які неважко запам’ятати і не докладати при цьому великих зусиль. Лінкор Таксі вже давно прийняла комбінацію цифр 537 для замовлення таксі, оскільки ми йдемо в ногу з часом і пропонуємо замовникам оптимальні рішення. Телефонуйте з мобільного 537, і вам забезпечений чудовий сервіс за розумною ціною!

Дзвінок в call-центр

Щоб викликати таксі традиційним, але разом з тим модернізованим чином, дзвоніть з мобільного 537. Linkor taxi встановила унікальну систему callback, яка спрацьовує відразу, як тільки ви подзвоните за коротким номером. За дзвінок платити не доведеться — витрати лягають на нашу компанію.

Вільний оператор негайно прийме замовлення, оскільки штат повністю укомплектований, і клієнтові не доведеться витрачати багато часу на очікування. Скажіть диспетчеру, за яким маршрутом столичного регіону будете пересуватися, і дізнаєтеся остаточну суму до сплати. Якщо необхідні додаткові послуги — повідомте про це диспетчера, оскільки вони впливають на розрахунок вартості поїздки.

Переваги online замовлення

Все більше сучасних городян і гостей столиці звичному варіанту надають перевагу здійснювати замовлення таксі Київ онлайн. Це зручний і оперативний варіант викликати авто, і при цьому не дзвонити в call-центр.

На електронному ресурсі Linkor taxi розташована форма, на заповнення якої піде мінімум вашого часу. Вкажіть в формі, за якою адресою повинен під’їхати автомобіль, і куди будете направлятися, галочками відзначте наявність додаткових опцій, і програма зробить розрахунок вартості.

Процес повністю автоматизований, при розрахунку програма враховує актуальні на поточний момент тарифи.

вартість служби таксі києва номериДемократичні розцінки

Лінкор Таксі пропонує пасажирам не тільки найбільш комфортабельні умови поїздки, але і вигідні тарифи. Ми прагнемо зробити сервіс ще краще, а ціни — нижче, тому робимо робочі процеси максимально ефективними.

Служби таксі Києва пропонують багато варіантів, однак найбільш привабливі розцінки в компанії Лінкор!

Наверх

Наверх