Служби таксі Києва телефони

автомобілі служби таксі києва телефониЖивучи в столиці або приїжджаючи сюди на вихідні або у справах, в будь-якому випадку може знадобитися автомобіль для поїздки, тому необхідно мати під рукою надійної служби таксі Києва телефони. Однією з найбільш популярних і затребуваних в столиці є інформаційно-диспетчерська компанія Лінкор, яка пропонує відмінне поєднання високої якості обслуговування і помірних розцінок.

Краща служба таксі Києва Лінкор

Протягом трьох років таксомоторна компанія Лінкор здійснює перевезення пасажирів в столичному регіоні. За цей час ми зайняли лідируючі позиції — нас незмінно вибирають кияни та гості міста.

Щоб якість послуги таксі завжди була на висоті, а тарифи відрізнялися демократичністю, в компанії постійно оптимізується робота, а процеси максимально автоматизуються. Щоб переконатися в європейському обслуговуванні і невисоких тарифах, телефонуйте з мобільного на короткий номер 537 або залишайте заявку в інтернеті.

Замовляйте таксі в будь-який час доби

У ІДС Лінкор чітко розуміють, що автомобіль може знадобитися в будь-який час доби, тому ми працюємо в цілодобовому режимі. Замовити таксі можна в будь-який час і в будь-який день, включаючи свята і вихідні — оператори і таксисти будуть раді виконати заявку.

Для оформлення замовлення необхідно зателефонувати в call-центр за коротким номером 537. Після набору номера відразу включиться система callback, яка зробить зворотний дзвінок через пару секунд. При цьому вартість дзвінка сплачує компанія Лінкор.

У компанії працюють ввічливі і доброзичливі диспетчери, тому якщо втомилися від грубості при замовленні таксі, набирайте 537 з мобільного. Повідомте майбутній маршрут, а також додаткові послуги, якщо такі є, і диспетчер одразу озвучить остаточний тариф, як тільки внесе дані в програму. Оформлення замовлення займе не більше хвилини — наші диспетчери оперативно приймають замовлення.

Замовлення таксі онлайн

виклик служби таксі києва телефониПоряд з традиційним способом виклику автомобіля, компанія Лінкор пропонує сучасний варіант, при якому немає необхідності телефонувати диспетчеру. Відкривайте форму замовлення таксі онлайн Київ на сайті компанії, і вносьте інформацію про майбутній маршрут кількома кліками.

Online форма відрізняється простотою і має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Внизу форми розташована опція розрахунку остаточної вартості поїздки. Оформлення замовлення та розрахунок суми до сплати займає мінімальну кількість часу, що так цінується замовниками, які його економлять.

Не шукайте таксі Києва телефони, набирайте 537 з мобільного, і ваша поїздка пройде з максимальними зручностями!

Наверх

Наверх