Соціальний таксі

автомобілі соціальний таксіПри сучасному темпі і умовах життя городяни і гості столиці вважають за краще економити, тому тариф соціальний таксі обирає багато. Одночасно у населення склалося стійке враження, що дешева послуга обов’язково надається тільки при низькому рівні або відсутності хорошого сервісу.

Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор на прикладі кількох років успішної роботи доводить, що знизити ціну поїздки на таксі можна, залишивши при цьому гідне обслуговування пасажирів.

Лінкор Таксі соціальний: вибирайте комфорт за помірну ціну

У київському регіоні серед 200 служб таксі вибрати гарну таксомоторну компанію проблематично: при високій ціні надання відповідного сервісу не гарантовано. Особливо це відноситься до недорогого таксі: машини приїжджають на виклик в несправному стані або не приїжджають зовсім, а обслуговування залишає бажати кращого.

Однак альтернатива є: телефонуйте 537 з мобільного, і будете приємно здивовані оперативністю, якістю та доступною ціною.

Ми подаємо машину максимально швидко

Автопарк з кількістю машин, яка перевалила за 700 штук і постійно збільшується, дозволяє знайти і здійснити подачу транспортного засобу миттєво з моменту оформлення замовлення. Не мине й 5-10 хвилин після закінчення розмови з диспетчером, як авто під’їде за вказаною адресою.

Також фірма співпрацює з більшістю партнерських таксомоторних служб. Це — стовідсоткова запорука того, що таксі Київ прибуде на виклик вчасно. Іноді сильна завантаженість в ранкові та вечірні години пік або складні погодні умови є причиною подачі таксі через 15-20 хвилин. В одному клієнт компанії Лінкор може бути точно — машина приїде на виклик завжди.

Якщо дорога кожна секунда, вибирайте варіант завчасного виклику. Повідомте оператору або вкажіть в інтернет-заявці, на який точно час подавати машину, і спокійно займайтеся своїми справами.

замовлення соціальний таксіПривабливі розцінки і гідний сервіс

На виклик приїжджають тільки комфортабельні іномарки, і при цьому оплата переїзду по столичному регіону буде по кишені пасажиру. ІДС Лінкор оптимізувала робочі процеси, що дозволило зменшити тарифи до оптимального значення, при якому обслуговування залишається на високому рівні, однак на поїздці клієнт істотно заощаджує.

Співробітники інформаційно-диспетчерської фірми Лекс уважні і ввічливі, відрізняються високим професіоналізмом і оперативністю.

Вибираючи, де викликати автомобіль за прийнятною вартістю, віддавайте перевагу службі Лінкор — вас чекає соціальний таксі тариф і комфорт.

Наверх

Наверх