Таксі 5

автомобілі таксі 5Для пасажирів важливе дотримання певних критеріїв, що роблять поїздку по столиці приємною: компанія Лінкор пропонує замовникам таксі 5 достоїнств! Ми щодня працюємо над підвищенням якості послуги, що гарантує зразковий сервіс і низькі ціни, доступні для жителів і гостей Києва.

Таксі 5 переваг інформаційно-диспетчерської служби Лінкор

Наша компанія є лідером ринку столичних пасажирських перевезень — ми завоювали популярність завдяки демократичним тарифами, комфортабельним автомобілям і відмінному обслуговуванню. Відчуйте всі переваги замовлення таксі в Лінкор, зателефонувавши за коротким номером 537 або залишивши онлайн-заявку на сайті компанії.

Помірні розцінки

Компаній, які пропонують дешеву послугу, достатньо, проте рекордне зниження вартості досягається на шкоду якості. Лінкор Таксі постійно оптимізує робочі процеси, що дозволяє домогтися оптимально низьких тарифів і високого рівня сервісу.

Найшвидша подача машини в Києві

Транспортна фірма Лінкор надає автомобіль для поїздки в ста відсотках випадків. Таких високих показників ми досягли за рахунок величезного таксопарку і співпраці з партнерами, які завжди підстрахують в завантажену замовленнями годину пік.

Ми умовно поділили Київ на райони, в кожному з яких постійно чергують наші автомобілі. При отриманні заявки диспетчер відправляє найближчу машину до клієнта, що гарантує приїзд машини за 5—10 хвилин.

Особливо швидкість і надійність важливі при замовленні таксі в аеропорт Бориспіль — не ризикуйте подорожжю, телефонуйте 537!

Іномарки від комфорт-класу і вище

У складі автопарку Лінкор Таксі — виключно нові іномарки від класу комфорт і вище. Втомилися від розбитих старих авто? Телефонуйте 537, і ваша поїздка буде проходити в найкомфортніших умовах!

Високий рівень безпеки

Транспортні засоби таксопарку регулярно піддаються техогляду, тому не варто хвилюватися з приводу безпеки поїздки — ми гарантуємо найвищий її рівень! На цьому таксі 5 факторів, які роблять компанію популярною, не закінчуються!

водії таксі 5Якісне обслуговування

У компанії працює колектив професіоналів, злагоджена робота яких забезпечує чудове обслуговування. Втомилися від грубого ставлення? Замовляйте машину в Лінкор: ми наймаємо кваліфікованих і ввічливих водіїв і диспетчерів, які доброзичливо ставляться до клієнтів.

У роботі ми керуємося цими головними таксі 5 критеріями, що забезпечує найвищий рівень якості сервісу і максимально низькі тарифи!

Наверх

Наверх