Таксі 8

автомобілі таксі 8ІДС Лінкор пропонує для кожного пасажира таксі 8 переваг, які роблять поїздку особливо комфортною. Ми кожен день працюємо над поліпшенням якості роботи, тому при замовленні таксі пасажира чекає відмінний сервіс, комфортабельне авто і мінімальні тарифи.

Таксі 8 факторів успішної роботи

За три роки роботи ми встигли стати компанією, яка користується популярністю і довірою у киян і гостей столиці, зумівши вибитися в лідери серед більше двохсот фірм, які виконують перевезення. Це стало можливо завдяки високій якості і постійному вдосконаленню організації робочих процесів.

Простота оформлення замовлення

Щоб клієнт витрачав мінімум часу на оформлення, в Таксі Лінкор були введені прості і зручні способи замовлення. Достатньо зателефонувати за номером 537 і повідомити диспетчеру координати поїздки або заповнити поля онлайн-форми — обидва способи займають менше хвилини.

Зразковий сервіс

Досить часто при дзвінку в диспетчерський центр компанії з сумнівною репутацією клієнт може відчути грубе поводження з боку оператора. Це абсолютно не стосується транспортної фірми Лінкор: у нас працюють ввічливі співробітники, які уважно вислухають і підкажуть найкращий варіант.

Подача таксі всього за 5 хвилин

Компанія Лінкор забезпечує подачу таксі після 5 хвилин очікування з моменту оформлення замовлення. Швидкість забезпечується за рахунок величезної кількості автомобілів в таксопарку, яких налічується понад 700. Ми умовно розділили Київ на сектори, в кожному з яких постійно знаходиться певна кількість машин, тому на виклик диспетчер відправляє найближчий.

Професійні водії

Робота в таксі Києва лише для кращих таксистів, що чудово розбираються в географії столиці і мають відмінні водійські навички, тому поїздка пройде швидко і безпечно!

Комфортні машини

сидіння таксі 8Пасажира фірми Лінкор очікує найкомфортабельніша поїздка: в нашому автопарку є виключно нові іномарки від комфорт-класу і вище, тому поїздка залишить тільки позитивні враження!

Доступні ціни

Якщо не хочете переплачувати, звертайтеся в Лінкор: ми оптимізували роботу і зуміли зробити тарифи оптимально низькими не на шкоду якості.

Безпека поїздки

Ми регулярно перевіряємо машини на справність, тому пасажиру абсолютно нічого хвилюватися з приводу рівня безпеки.

Додаткові послуги

Широкий спектр додаткових послуг дозволяє ІДС Лінкор виконати будь-яке побажання клієнта!

Перераховані критерії успішності таксі 8 на цьому не закінчуються: телефонуйте 537 і поїздка вам точно сподобається!

Наверх

Наверх