Таксі білих поло Київ

пасажирки таксі білих поло київЯкщо ви маєте портебу в автомобілі певної марки або моделі, телефонуйте в інформаційно-диспетчерську службу Лінкор — таксі білих поло Київ і інших авто. У розпорядженні компанії знаходиться великий автопарк, який регулярно поповнюється і оновлюється. Зателефонувавши за коротким телефоном 537, ви гарантовано отримаєте авто для поїздки по київському регіону.

Ми пропонуємо різноманітний автотранспорт

Маючи конкретні умови щодо транспортного засобу, повідомляйте про це оператору, і замовлення буде виконане щонайшвидше.

В таксопарку ІДС Лінкор знаходиться багато різних марок і моделей. Вибір з такої великої кількості ТЗ — запорука того, що побажання кожного пасажира будуть виконані за невеликий проміжок часу.

Якщо ви потребуєте в автомобілі, що відрізняється місткістю, замовляйте таксі універсал, мінівен або таксі мікроавтобус. Вартість послуги доступна кожному.

Стовідсоткова подача

Таксопарк ІДС Лінкор налічує понад 700 іномарок, до того ж, склад постійно оновлюється і поповнюється. Потребуючи гарантовану подачу транспортного засобу, телефонуйте в Лінкор або залишайте замовлення на сайті, і ми обов’язково її виконаємо.

Крім того, додаткову гарантію 100% подачі таксі дає співпраця з великою кількістю партнерських фірм.

Швидкість подачі машини у компанії Лінкор — найбільша в Києві. Після оформлення замовлення клієнт не очікує довго — проходить 5-10 хвилин, і таксі під’їжджає за вказаною адресою. Виклик авто, ускладнений ситуацією на дорогах в ранкові та вечірні години пік або погодними умовами, може затягнутися трохи довше.

Безпечна і комфортна поїздка

Наша таксомоторна фірма пропонує тільки автомобілі класу комфорт. Справність транспорту систематично перевіряється на технічному огляді. Якщо ви хочете не хвилюватися з приводу безпеки поїздки, набирайте 537 з мобільного телефону.

Вибирайте сучасні способи замовлення

виклик таксі білих поло київВикликати таксі в інформаційно-диспетчерській фірмі Лінкор можна по телефону або через інтернет. У кожного способу замовлення є свої переваги.

  • Зателефонувавши оператору за номером 537, клієнтові не доведеться платити ні копійки. Потребуючи пораду або роз’яснення щодо питання, пов’язаного з переїздом, повідомляйте це нашому привітному і уважному оператору, і він із задоволенням підкаже кращий варіант і все роз’яснить;
  • Економте час завдяки сучасному способу замовлення через інтернет: заповнюйте поля онлайн-форми і невдовзі чекайте таксі.

Вибирайте таксі білих поло та інших моделей транспорту в Києві Лінкор — ми не підведемо!

Наверх

Наверх