Таксі бізнес

водії таксі бізнесУ столиці проживає і працює дуже багато жителів, яким потрібно терміново потрапляти в різні місця міста протягом дня, тому послуга таксі бізнес класу користується величезною популярністю. Громадський транспорт часто підводить в плані часу і надійності, на противагу виклик таксі в інформаційно-диспетчерській службі — швидкий, комфортний і цілодобово доступний спосіб дістатися в потрібне місце вчасно.

Таксі бізнес: найвищий рівень комфорту в Лінкор

Наша таксомоторна компанія працює в сфері пасажирських перевезень вже третій рік, і за цей період ми встигли домогтися визнання і завоювати величезну популярність у киян і гостей міста. Високий рівень сервісу і доступні розцінки привертають все більше замовників, які стають постійними клієнтами компанії.

Автомобілі комфорт-класу

Таксопарк Лінкор складається виключно з нових іномарок, яких налічується понад 700 штук, і кількість постійно збільшується. Машини відрізняються комфортабельними салонами, що забезпечує максимальні зручності поїздки. Бажаєте пересуватися по Києву і за його межами в комфорті? Набирайте 537, і через 5 хвилин таксі вже під’їде за вказаною адресою!

Числа автотранспорту вистачає для виконання всіх вхідних замовлень, тому Таксі Лінкор гарантує стовідсоткову подачу автомобіля. Крім того, співпраця з партнерськими службами — додаткова запорука своєчасного надання машини клієнту.

Відмінний сервіс

У компанії працюють професіонали, які сумлінно ставляться до виконання своїх обов’язків. Диспетчери і таксисти не тільки чудово справляються з роботою, але також відрізняються ввічливістю і доброзичливістю до пасажирів.

Кваліфікований персонал служби таксі Лінкор кожен день працює над забезпеченням найбільш комфортабельних умов поїздки для пасажира. Беріть участь в процесі створення досконалості і ви: якщо є побажання щодо роботи або питання, звертайтеся в будь-який зручний час — контакти знаходяться у відкритому доступі на електронному ресурсі фірми.

погодинна оплата таксі бізнесПогодинна оплата

Для ділових людей в роботі немає нічого важливішого правильного розподілу і використання ресурсів часу і грошей. Тому погодинна оплата таксі — ідеальний варіант для тих, хто багато пересувається по столиці і при цьому робить затяжні зупинки. Таксист в якості особистого водія — це просто: набирайте 537 або вибирайте опцію в онлайн-формі.

Замовлення комфортабельного таксі бізнес за прийнятними тарифами: звертайтеся в Лінкор в будь-який час дня і ночі!

Наверх

Наверх