Таксі бізнес клас

автомобілі таксі бізнес класВ такому багатомільйонному місті, як Київ, послуга таксі залишається актуальною цілодобово, особливо популярністю користується таксі бізнес клас. У столиці дуже багато ділових людей, які хочуть подорожувати з комфортом. Таксі Лінкор пропонує ідеальне поєднання ціни та якості: просто наберіть номер 537 з мобільного, і через 5 хвилин іномарка комфорт-класу приїде за вказаною адресою.

Вибирайте краще — вибирайте Лінкор!

З огляду на те, що в Києві надає послугу таксі дуже велика кількість таксомоторних служб, вибрати серед такої кількості гідну не так просто. Не сумнівайтеся: якщо оберете інформаційно-диспетчерську компанію Лінкор, вас чекає найбільш комфортабельний переїзд по столичному регіону за помірною вартістю. Для своїх клієнтів ми пропонуємо тільки найкраще, однак якщо у вас є побажання або зауваження щодо роботи, зв’яжіться з нами через розділ «Контакти» — ми уважно вислухаємо кожного.

Пунктуальність понад усе

Кожен день роботи компанії Лінкор спрямований на те, щоб максимально оптимізувати процеси і домогтися сервісу на найвищому рівні при оптимальній вартості. Тому подача таксі від нашої служби — найшвидша в місті. Ми не витрачаємо час на дрібниці і цінуємо пунктуальність: замовляйте машину за номером 537 або через форму на сайті, і переконайтеся в цьому особисто!

Компанія розширює склад автопарку, щоб з кожним днем дедалі більша кількість заявок від жителів і гостей міста своєчасно виконувалася. Уже зараз в парку перебувають понад сім сотень одиниць транспорту, і склад постійно збільшується, поповнюючись новими автомобілями, а старі виключаються з роботи. Оформлюйте замовлення в Лінкор, і через 5 хвилин надійна комфортабельна іномарка вже чекатиме біля будинку.

Поїздка залишить тільки позитивні спогади

салони авто таксі бізнес класНаша таксомоторна служба пропонує пасажирам авто виняткового комфорту. Вибираючи Лінкор, ви точно можете бути впевнені, що на виклик приїде справне авто зі зручним і чистим салоном. Ми наймаємо тільки справжніх професіоналів, таксисти компанії — всі ввічливі і професіонали своєї справи, які мають відмінні водійські навички і чудово розбираються в географії столиці.

Переваги погодинної оплати таксі

Для ділової людини ніщо так не цінується, як час і гроші. Ми прекрасно це розуміємо, тому раді запропонувати зручний спосіб оформлення таксі з погодинною оплатою. Повідомте про це оператору або вкажіть в заявці і оплачується не кілометраж, а час, проведений в дорозі.

Замовляйте найкраще таксі бізнес клас в Лінкор!

Наверх

Наверх