Таксі дешевий тариф

автомобілі таксі дешевий тарифІнформаційно-диспетчерська служба Лінкор є лідером столичних пасажирських перевезень, оскільки пропонує таксі дешевий тариф спільно з високою якістю. Завдяки цьому вдалому поєднанню компанія завоювала популярність і визнання у жителів і гостей Києва.

ІДС Лінкор: якість за помірною ціною

Щоб якомога більше киян та гостей столиці змогли скористатися якісною послугою, в компанії постійно оптимізується робота. Це дозволяє знижувати вартість без шкоди для якості надання послуги, яка від цього тільки виграє. Щоб замовити комфортне таксі за помірною ціною, телефонуйте за коротким номером 537 або залишайте заявку в інтернеті.

Максимально вигідні розцінки

Ознайомитися з діючими тарифами можна на електронному ресурсі Таксі Лінкор, де вони знаходяться у відкритому доступі. Оптимізовані робочі процеси дозволяють залишати розцінки на колишньому невисокому рівні, при цьому сервіс тільки поліпшується. Ми не робимо послугу дорогою через штучне завищення, тому ви заощадите бюджет, якщо замовите таксі в Лінкор.

Як дізнатися вартість поїздки онлайн

Один з найбільш швидких і зручних способів оформити замовлення таксі або попередньо розрахувати суму до сплати — заповнити online форму на веб-сайті. Це займає мінімум часу, абсолютно безкоштовно і не вимагає здійснювати телефонний дзвінок диспетчеру.

Завантажуйте сторінку електронного ресурсу, на якому знаходиться форма замовлення таксі онлайн Київ, і вносьте інформацію про поїздку до відповідних рядків. Інтерфейс відрізняється простотою і інтуїтивно зрозумілий, тому заповнення форми не викличе ніяких труднощів.

Внесіть адреси, за якими буде проходити маршрут, відзначте додаткові умови і послуги, і виберіть внизу опцію розрахунку тарифу поїздки. Програма побудує оптимально короткий шлях між адресою подачі і кінцевим пунктом поїздки з урахуванням ділянок дороги з пробками і ремонтними роботами, і видасть результат. Показана сума є остаточною і не зміниться після приїзду.

Телефонуйте 537 в будь-який час доби

виклик по телефону таксі дешевий тарифCall-центр працює цілодобово: можете набрати 537 з мобільного в будь-який час, і дізнатися у диспетчера, в яку вартість обійдеться поїздка. Звичний спосіб замовлення таксі в ІДС Лінкор вдосконалений, тому через пару секунд після набору короткого номера спрацює система автопередзвону — за розмову з диспетчером платити не потрібно. Озвучивши інформацію про поїздку, почуєте, скільки потрібно заплатити за послугу.

Вибирайте Лінкор: ми встановили таксі дешевий тариф, гарантуємо комфортну поїздку і європейське обслуговування!

Наверх

Наверх