Таксі фіксований

автомобілі таксі фіксованийЩоб завчасно спланувати бюджет, необхідно дізнатися тариф таксі фіксований — це особливо актуально для киян і гостей столиці, які відкладають гроші на поїздку заздалегідь. Якщо не бажаєте переплачувати, вибирайте Лінкор Таксі: ми пропонуємо демократичні розцінки, що вдало поєднуються з високим рівнем якості.

Таксі фіксований тариф: як дізнатися вартість поїздки

Інформаційно-диспетчерська служба Linkor taxi протягом трьох років працює в пасажирських перевезеннях, тому ми досконально вивчили потреби пасажирів. Кожен замовник таксі Київ цінує комфорт, безпеку і доступну вартість. Всім цим ми забезпечуємо клієнтів. Крім того, щоб заздалегідь дізнатися, скільки платити по приїзді, ми пропонуємо кілька простих варіантів.

Дізнатися ціну у диспетчера

Телефонуйте за номером 537, щоб дізнатися остаточну вартість поїздки на таксі. Дзвінок в call-центр компанії Лінкор абсолютно безкоштовний — при наборі короткого номера включається унікальна система callback, яка передзвонює через пару секунд. Штат диспетчерів повністю укомплектований, тому очікувати вільного навіть в завантажені замовленнями години пік не доведеться довго.

Повідомте диспетчеру, за якою адресою подавати таксі, і куди будете далі прямувати. Якщо є певні умови по машині або потрібні додаткові опції, вкажіть і їх — клас автомобіля, кондиціонер, дитяче автокрісло, наявність тварини та інші умови впливають на підсумкову вартість.

Оператор уважно вислухає маршрут і вимоги, і внесе дані в програму, яка розрахує вартість — ви почуєте її менше, ніж за хвилину після дзвінка в call-центр.

Розрахунок вартості онлайн

Таксі Лінкор пропонує сучасний варіант замовлення і розрахунку ціни. Відкривайте сторінку сайту з online формою і вносьте вищеперелічені дані самостійно до відповідних рядків. Програма допомагатиме: при введенні перших букв відкриється список відповідних столичних адрес, з якого залишається вибрати необхідний.

Як програма розраховує суму до оплати

вартість таксі фіксованийПісля внесення інформації щодо поїздки диспетчером або замовником в програму, та будує оптимальний маршрут. Далі автоматично розраховується ціна з урахуванням всіх нюансів — вона залежить від діючих на даний момент тарифів. Розрахована сума залишається незмінною: вона не залежить від часу, витраченого на дорогу, додаткових платежів також немає.

Замовляйте таксі фіксований з вигодою для себе — вибирайте Лінкор: телефонуйте з мобільного 537 або залишайте заявку на веб-сайті!

Наверх

Наверх