Таксі хороший

автомобілі таксі хорошийСучасному жителю мегаполісу необхідно встигати потрапляти в різні місця протягом дня, тому таксі хороший, зручний і швидкий варіант вчасно приїхати на важливу зустріч, роботу, не спізнитися на вокзал і в аеропорт, доставити документацію.

Серед великої кількості таксомоторних компаній, представлених на ринку столичних пасажирських перевезень, вибрати надійну не так просто, проте така компанія існує — Лінкор Таксі Київ. Якщо якість для вас — не порожній звук, і при цьому ви економите бюджет, телефонуйте 537, і компанія надасть комфортну машину по помірному тарифу для поїздки через 5 хвилин.

Лінкор Таксі хороший вибір для жителів і гостей столиці

Наша інформаційно-диспетчерська служба надає таксі вже на протязі декількох років. Ми ретельно аналізуємо показники роботи і оптимізуємо їх, щоб досягти максимальної ефективності та доступних для населення розцінок. Комфорт, відмінний сервіс, низька вартість — все це надається кожному пасажирові, досить тільки набрати для замовлення машини короткий номер 537 або залишити заявку в інтернеті.

Стовідсоткова подача машини

Щодня тисячі жителів і гостей Києва звертаються в служби таксі для замовлення авто, і щоб виконувати такий потік вхідних заявок, компанія повинна мати великий автопарк. ІДС Лінкор має в розпорядженні більше 700 транспортних засобів, і кількість автомобілів в парку щодня зростає. Ми співпрацюємо з іншими київськими компаніями, що додатково забезпечує подачу машини вчасно.

Швидкість виконання замовлень

Звернувшись в Лінкор, замовник може бути твердо впевнений в тому, що приїде за потрібною адресою вчасно: процеси по максимуму автоматизовані, а співробітники працюють чітко і злагоджено.

водії таксі хорошийПри обробці замовлення диспетчер демонструє оперативність, і за найкоротший термін знаходить найближчу вільну до замовника машину. Таксист не втрачає часу дарма і при отриманні заявки відразу направляється на виклик. Пройде всього 5 хвилин, як ви замовите автомобіль, а він вже під’їде до будинку!

Як дізнатися вартість поїздки

Linkor taxi пропонує клієнтам тариф таксі хороший і вигідний: ознайомитися з діючими розцінками можна на електронному ресурсі фірми. Дізнатися, скільки коштуватиме поїздка в кожному конкретному випадку, можна кількома способами.

Повідомте диспетчеру маршрут і додаткові умови, і почуєте тариф таксі. Або внесіть інформацію в онлайн форму, і виберіть опцію розрахунку вартості.

Таксі хороший, надійний і недорогий спосіб своєчасно дістатися в потрібне місце, якщо це Лінкор: для замовлення набирайте 537 або залишайте online заявку!

Наверх

Наверх