Таксі ідеал Київ

пасажирки таксі ідеал київВи запитаєте, якими критеріями насправді відрізняється таксі ідеал Київ? Відповідь на це питання може бути тільки одна — і це Таксі Лінкор. Ми пропонуємо пасажирам комфортні поїздки, при цьому невисока вартість приємно порадує не тільки киян, а й приїжджих. Чи це не є саме тим поєднанням, що характеризує службу, що займається пасажирськими перевезеннями, як ідеальну?

Що значить «ідеальна служба таксі»

Говорячи про показовий приклад таксомоторної служби Лінкор, не можна не згадати про переваги, які вона пропонує клієнтам. Адже саме рівень, на якому надається послуга, і відповідна вартість роблять компанію ідеальної в очах замовників.

Геть високі ціни!

Не хочете переплачувати при виклику таксі? Чудово, тоді замовляйте автомобіль для поїздки у нас — тарифи, які ми надаємо, відрізняються доступністю практично для всіх категорій населення.

Не потрібно платити більше — просто дзвоніть з мобільного за коротким номером 537, і наші оператори в найкоротший термін підшукають комфортне авто. При цьому платити за послугу доведеться зовсім небагато.

Вам сподобається наш сервіс

Служба Лінкор не була б ідеальним таксі Київ без сервісу, що надається на відповідному рівні.

  • Ми пропонуємо пасажирам тільки комфортні автомобілі, щоб поїздка проходила зі зручністю;
  • Диспетчери компанії ввічливі і приділяють побажанням клієнта особливу увагу;
  • Водії відрізняються не тільки високим професіоналізмом, а й ввічливістю.

Безпека — головний критерій нашої роботи

Компанія Лінкор, як зразкова служба таксі, приділяє величезну увагу моменту безпеки пасажира. Систематична перевірка при техогляді — обов’язкова процедура для кожного автомобіля. Машини, які ми пропонуємо пасажирам, завжди знаходяться в справному стані.

пасажири таксі ідеал київМомент безпеки не був би повним без кваліфікації водіїв. Ми приймаємо на роботу таксистів, у яких, як мінімум, за плечима три роки роботи в сфері перевезень пасажирів. Вони повинні добре орієнтуватися в столиці і дотримуватися під час їзди всіх правил дорожнього руху.

Лінкор Таксі пропонує різноманітність

Крім низьких тарифів і високого рівня сервісу наша компанія пропонує клієнтам великий вибір машин. В таксопарку компанії знаходиться більше семисот машин. Таким чином, їх вибір величезний. Пасажиру до замовлення доступні автомобілі будь-яких марок, моделей і місткості.

Якщо ви хочете отримувати максимум і при цьому не платити багато, замовляйте авто в Лінкор. Поєднання ціни, якості та різноманітності і є секретом того, що наша компанія — таксі ідеал Київ.

Наверх

Наверх