Таксі Києва телефони ціни

пасажирки таксі києва телефони ціниЩоб дістатися вчасно в потрібне місце, коли це знадобиться, під рукою потрібно мати таксі Києва телефони ціни якого максимально вигідні. Раніше в записнику завжди мали перебувати номера інформаційно-диспетчерських служб, проте зараз таксомоторна компанія Лінкор Таксі пропонує простий і зручний спосіб замовлення машини за допомогою набору всього трьох цифр. Телефонуйте з мобільного за номером 537, і машина приїде вже через 5 хвилин!

Замовляйте комфортне таксі за помірною вартістю

Linkor taxi протягом трьох років працює в сфері столичних пасажирських перевезень, і за цей час ми домоглися популярності у киян і гостей столиці. Надання послуги на найвищому рівні в поєднанні з доступними розцінками завоювало довіру і визнання споживачів.

Телефонуйте 537 в будь-який час доби

Таксомоторна компанія Лінкор ввела простий номер 537 для замовлення таксі. Набирайте його з мобільного, і вам не доведеться оплачувати вартість розмови з диспетчером. Після набору номера спрацьовує система callback, яка передзвонює через пару секунд.

Ввічливий і уважний диспетчер відразу прийме вашу заявку. Повідомте адресу подачі машини і місце прибуття, додаткові умови. Оператор внесе інформацію в програму, а та одразу розрахує суму до сплати. При розрахунку враховуються діючі на даний момент тарифи компанії.

Доступні тарифи

Транспортна компанія Лінкор пропонує найнижчі розцінки, яких ми добилися завдяки оптимізації робочих процесів. Це дозволило максимально знизити вартість, а сервіс вивести на новий якісний рівень. Крім того, ми не завищуємо тарифи штучно, що є доказом чесного ставлення до замовників. Переконайтеся в демократичних розцінки особисто, зателефонувавши за номером 537 або оформивши онлайн заявку на сайті.

Комфортна поїздка в аеропорт

поїздка в аеропорт таксі києва телефони ціниЩоб замовити таксі аеропорт Бориспіль ціна якого невисока, а сервіс при цьому відмінний, звертайтеся в Linkor taxi. У компанії працюють кращі диспетчери і таксисти, які забезпечать якісне обслуговування.

Диспетчер максимально оперативно опрацює вхідну заявку і швидко знайде вільне таксі. Наші таксисти відрізняються зразковим знанням міста і околиць, і об’їдуть затори та ремонтні ділянки найкоротшими шляхами, тому оптимально скоротять час у дорозі. Якщо хочете приїхати в аеропорт вчасно, викликайте таксі за номером 537!

Викликайте таксі Києва телефони якого виділяються простотою, вартість — демократичністю, а обслуговування — високим рівнем в Лінкор!

Наверх

Наверх