Таксі Київ 2016

автомобілі таксі київ 2016Інформаційно-диспетчерських служб в столиці здійснює діяльність кілька сотень, однак яка з них стала таксі Київ 2016? Щоб стати найкращою і популярною транспортною компанією, фірма повинна робити обслуговування на найвищому рівні.

ІДС Лінкор пропонує клієнтам тільки комфортабельні автомобілі для поїздок, європейський сервіс і найдемократичніші розцінки в столиці.

Що гарантує успіх службі таксі

Виклик в службі таксі Київ користується величезним попитом, і, відповідно, компаній, які готові його виконати, досить. Однак при цьому не у всіх випадках послуга надається на якісному рівні.

З огляду на сильну конкуренцію між компаніями, багато хто встановлює найнижчі тарифи, а якість і сервіс при цьому страждає. Особливо пасажир ризикує залишитися без транспортного засобу в годину пік вранці і ввечері, коли замовлень дуже багато.

У Таксі Лінкор зовсім інший підхід до роботи: ми оптимізували робочі процеси таким чином, що вартість впала, а рівень обслуговування не тільки залишився колишнім, але і виріс.

Таксі Лінкор економить час клієнта

Ми цінуємо час кожного пасажира, тому надаємо послугу за максимально короткий термін. Вибираючи Лінкор, ви значно скорочуєте час при:

  • Замовленні. Можна здійснити кількома способами, кожен з яких має свої переваги, тому вибирайте найбільш зручний особисто для себе;
  • Очікуванні машини. Чітка і оперативна робота диспетчерів і таксистів дозволяє за найкоротший термін знайти вільний автомобіль і подати його за вказаною адресою;
  • Поїздці. Професіоналізм і досвід водіїв дозволяє доставити пасажира по оптимально короткому маршруту за мінімум часу.

Викликаючи таксі за номером 537 або на сайті компанії Лінкор, замовник може бути точно впевнений в самому оперативному виконанні заявки.

Найдемократичніші розцінки

Не хочете переплачувати і при цьому бути впевненим в якості послуги? Тоді вибирайте Лінкор, і вас порадує відмінний сервіс та низькі розцінки. Завдяки оптимізації, тарифи таксі Київ в нашій компанії стали доступними для всіх.

салони авто таксі київ 2016Тільки комфортабельні іномарки

Ми турбуємося про зручність пасажира і репутацію компанії, тому пропонуємо тільки автомобілі комфорт-класу. Транспорт регулярно проходить техогляд, тому компанія гарантує поїздку на таксі з високим рівнем безпеки.

Якщо хочете здійснювати переїзд по київському регіону з комфортом, вибирайте популярне Лінкор Таксі Київ 2016, яке пропонує доступні тарифи, оперативне обслуговування на високому рівні і багато додаткових послуг!

Наверх

Наверх