Таксі Київ Бориспіль

Комфортабельний автомобіль, зразковий сервіс і помірна ціна — основні переваги виклику таксі Київ Бориспіль в нашій фірмі:

маршрут таксі Київ Бориспіль537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Київ Бориспіль: не потрібно переплачувати за проїзд

Пасажирам таксомоторної компанії Лінкор надається багато бонусів, які дозволяють насолодитися комфортабельною подорожжю в місто за невисокою вартістю. Внаслідок автоматизованих робочих процесів і оптимізації, вартість таксі знаходиться в розумних межах, а якість послуги при цьому не страждає.

Що цікавого подивитися в Борисполі

Переважній кількості людей, що приїжджають в місто, потрібен аеропорт. Однак і без нього тут є пам’ятки, які варто побачити.

Місто багате церквами: дерев’яна Троїцька, Покровська, Борисоглібська, Михайлівська, Миколаївська, Спасо-Преображенська. З парків варто відвідати Книшовий, Сулімовський, Хутір Чубинського. Музеїв в межах міста знаходиться два: Історичний і Краєзнавчий. Особливо цікавий заповідник Кійловська Асканія, на території якого розташовано п’ять водойм.

Як дізнатися вартість проїзду Київ Бориспіль

Оскільки розцінки знаходяться на електронному ресурсі Лінкор Таксі, ознайомитися з ними можливо будь-коли. Однак визначити точну ціну, яку треба заплатити за таксі, можна у диспетчера — для цього достатньо зробити один дзвінок з будь-якого з вищенаведених телефонів.

Скажіть, куди подати таксі і привезти пасажира, повідомте про додаткові послуги, які будуть потрібні. Після занесення даних в програму буде розрахований тариф поїздки. Ціна, яку озвучить диспетчер, більше не змінюється, оскільки вона фіксована, до того ж в наданні послуги від ІДС Linkor немає прихованих платежів.

Якщо таксі потрібне на певний час, замовляйте машину попередньо. Для цього слід сказати оператору, на яке число подати таксі і вказати точний час. Авто приїде вчасно, і відвезе клієнта від порога до порога, за невелику ціну позбавивши від незручної поїздки спочатку в громадському міському транспорті, а потім в рейсовому автобусі.

пам'ятні місця таксі Київ БориспільДосвідчені водії

Для забезпечення безпеки під час поїздки, в компанії Лінкор стежать, щоб всі таксі проходили техогляд, і наймають кваліфікований і досвідчений персонал. Таксисти не лише добре орієнтуються в київській області, але мають великий досвід і зразкові навички водіїв.

Недорого замовити таксі Київ Бориспіль можна за коротким номером 537 будь-коли, і іномарка класу комфорт приїде по пасажира за 5 хвилин!

Наверх

Наверх