Таксі Київ Боярка

маршрут таксі Київ БояркаДля того щоб доїхати за маршрутом на таксі Київ Боярка швидко, і при цьому не заплатити нечувану суму, викликайте машину в ІДС Лінкор:

537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Наша фірма пропонує оптимально низькі тарифи в поєднанні з першокласним обслуговуванням.

Як дістатися до Боярки недорого, але з комфортом

Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор за трирічний період в області перевезень домоглася відмінних результатів, ставши визнаним лідером. Компанія користується великим попитом у населення і гостей Києва, оскільки кожен замовник хоче подорожувати в новій іномарці і платити за послугу помірну ціну.

У Linkor taxi встановлені максимально знижені тарифи, що стало можливо завдяки оптимізації кожної стадії виконання замовлення. Оптимізована робота — запорука демократичних розцінок і європейського сервісу.

Оформлення замовлення таксі і розрахунок вартості поїздки

Щоб оформити виклик таксі і при цьому дізнатися, у скільки обійдеться поїздка до Боярки, слід зателефонувати за коротким номером 537.

Ознайомитися з актуальними на даний момент тарифами можна, відвідавши веб-сайт компанії Лінкор, але остаточну вартість таксі озвучить диспетчер.

Скажіть, за якою адресою має приїхати таксі, щоб забрати пасажира, і куди доставити. Якщо є вимоги щодо машини — не забудьте про них сказати. Оператор call-центру швидко внесе маршрут і додаткові умови в програму, а та розрахує підсумкову суму до сплати.

Розрахунок проводиться програмою автоматично за лічені секунди з урахуванням актуальних розцінок, при цьому поїздка на таксі по Києву має одну вартість, а після проїзду КП — іншу, і програма все це враховує. Тариф поїздки є фіксованим, і по приїзді не збільшуватиметься.

Кращий таксопарк міста

природні пам'ятки таксі Київ БояркаТаксомоторна компанія Лінкор має один з найбільш значних за різноманітністю і чисельностю транспортних засобів автопарків. Якщо будете добиратися в Боярку великою компанією або з об’ємним багажем, замовляйте мікроавтобус, мінівен чи автомобіль в кузові універсал — наша служба таксі надасть комфортабельне містке авто за найвигіднішою ціною!

Машини, які входять в таксопарк Linkor, задовольнять запитам кожного пасажира, оскільки це — нові іномарки класу комфорт різних марок і моделей. Завдяки тому, що автомобілі постійно піддаються технічному огляду, фірма гарантує не тільки високий рівень комфорту, а й безпеки.

Щоб проїхати відстань на таксі Київ Боярка з максимальною зручністю, безпекою, економією часу і матеріальних засобів — замовляйте машину за номером 537!

Наверх

Наверх