Таксі Київ Чернігів

Якщо немає часу на тривалу подорож, таксі Київ Чернігів — вірне рішення. Нижче представлені телефони, за допомогою яких це можна здійснити:

маршрут таксі Київ Чернігів537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Викликати таксі з вигодою

Вибираючи подолання маршруту Київ Чернігів на автобусі, багато хто керується невисокою ціною квитка. Але подорож буде проходити в некомфортабельних умовах, розтягнеться в часі і заподіє багато незручностей для пасажирів з об’ємним багажем, оскільки до вокзалу також необхідно дістатися.

Наша служба таксі виділяється багатьма перевагами (швидкість, надійність, доступність, комфорт), включаючи вартість. Прийнято вважати, що міжміське таксі зважаючи на великий кілометраж має захмарну ціну, але ІДС Лінкор розвінчує цей міф, встановивши оптимальну вартість таксі за кожен кілометр дороги після КП.

Таксі в Чернігів: вас приємно здивує вартість

Щоб дізнатися діючі на даний момент ціни, в будь-який час заходьте на веб-сайт Лінкор і завантажуйте сторінку з тарифами. Для розрахунку точної суми потрібно зв’язатися з диспетчером за номером зі списку вище, і сказати, куди подати таксі, на яку адресу привезти пасажира, озвучити побажання щодо авто і повідомити, що буде потрібно додатково.

Маршрут і додаткові фактори будуть внесені диспетчером в програму і за пару секунд розрахована і озвучена фіксована ціна, яка більше не зміниться.

Чернігів — місто, багате визначними пам’ятками

Приїхали сюди залагодити справи? Навіть в цьому випадку слід виділити трохи часу, щоб побачити знамениті на всю країну і за її межами пам’ятні місця.

Чернігів вражає релігійними святинями. Обов’язково варто відвідати Троїцький собор, який був заснований близько тисячі років тому. Ще більш древній Іллінський монастир, який особливо знаменитий Антонієвими печерами. Спасо-Преображенський собор, Єлецький Успенський монастир, Борисоглібський панорами таксі Київ Чернігівсобор, Катерининська і П’ятницька церкви, Чернігівський колегіум — не тільки святині, а й шедеври архітектури.

Культурний відпочинок слід провести в численних музеях: Історичному імені Тарновського, будинку-музеї Коцюбинського, Військово-історичному, Художньому, Історії Лісковиці.

У стародавній частині міста розташовується знаменитий Дитинець. Варті уваги Болдині гори, Центральний парк, Кам’яниця Лизогуба, Чорна могила, Земельний банк, Будинок Тарновського.

Якщо хочете замовити таксі Київ Чернігів з вигодою, і не розчаруватися в сервісі, робіть вибір на користь Linkor taxi!

Наверх

Наверх