Таксі Київ Чернівці

Скористатися комфортабельним автомобілем і заплатити трохи легко — зробіть виклик таксі Київ Чернівці:

маршрут таксі Київ Чернівці537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Краща столична ІДС

Добиратиметеся до Чернівців? Необов’язково відразу купувати квиток на поїзд або автобус. Скористайтеся найвигіднішою пропозицією від Лінкор Таксі — кращого таксомоторного підприємства столиці.

Тарифи, прийняті в компанії, відрізняються демократичністю, тому скористатися послугою може кожен. Поїздка в інше місто на таксі займе набагато менше часу і пройде в максимально комфортних умовах, при цьому до таксі не потрібно довго добиратися — воно забере вас біля будинку.

Як дізнатися, скільки коштує маршрут Київ Чернівці

Переконатися в тому, що тарифи нашої служби — найдемократичніші просто: варто завантажити офіційний веб-сайт і зайти в розділ з діючими розцінками. Однак для визначення точної ціни необхідно набрати номер з наведеного вище списку, щоб зв’язатися з диспетчером таксі.

Повідомте, на яку адресу має приїхати таксі, куди відвезти замовника, вкажіть, що буде потрібно додатково (в тому числі і від автомобіля). Якщо авто потрібне на певний час — скажіть про це оператору. Інформація буде максимально оперативно внесена в програму, яка за секунду видасть остаточну вартість таксі, що є фіксованою.

Що цікавого є в Чернівцях

Місто не дарма називають серцем Буковини: воно просякнуте відповідною атмосферою і багате цікавими місцями.

Головною визначною пам’яткою міста є будівлі комплексу колишньої Резиденції митрополитів. Багато в Чернівцях церков і соборів: Миколаївський, Святого Духа, Успенський собори, Вірменська, Різдва Богородиці, Святої Параскеви, Миколаївська церкви, Єзуїтський і Воздвиженський костели.

визначні місця таксі Київ ЧернівціМісто славиться численними музеями, серед яких Художній, Краєзнавчий, Народної архітектури, Аптека-музей, Івасюка, Кобилянської, Федьковича, Музей Євреїв.

Заслуговують на увагу будинки — пам’ятки архітектури: будівля Міської ратуші, Залізничного вокзалу, Філармонії, Палацу юстиції, Будинок-корабель, Єврейський будинок, Будинок полковника з ляльковим театром, Український народний дім.

Обов’язково варто відвідати Ботанічний сад, Музично-драматичний театр, площу Туринської Криниці. Любителів відпочинку на природі порадує краса гори Цецино.

Якщо хочете вигідно замовити таксі Київ Чернівці, робіть замовлення за номером 537: наші ціни найдемократичніші, а надійність і сервіс — європейські!

Наверх

Наверх