Таксі Київ Харків

Бувши раніше столицею країни, в Харкові зосереджена величезна кількість місць, які варто відвідати — викликайте таксі Київ Харків:

маршрут таксі Київ Харків537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Чому варто обрати нас

Клієнти нашого таксомоторного підприємства завжди розраховують на високий рівень, який вони отримають при замовленні таксі. При цьому розцінки відрізняються помірністю — оптимізована робота сприяє їх зменшенню. Також оптимізовані і автоматизовані процеси роблять виконання стадій замовлення таксі ефективними на максимальному рівні, що разом з тим підвищує рівень обслуговування.

У скільки обійдеться поїздка до Харкова

Не тільки забезпечені клієнти можуть скористатися таксі для міжміської подорожі. Якщо звернетеся в інформаційно-диспетчерську службу Лінкор, приємно здивуєтеся, дізнавшись вартість таксі за кілометр проїзду за межами Києва. Для цього досить зайти на сторінку офіційного електронного ресурсу, і ознайомитися з діючими тарифами таксі.

Для розрахунку точного тарифу поїздки знадобиться зв’язатися з диспетчером, набравши будь-який номер із зазначених вище. Щоб програма розрахувала суму до сплати, диспетчеру необхідно внести адресу початку і закінчення маршруту, відзначити вподобання щодо таксі і додаткові послуги. Диспетчери працюють оперативно, а розрахунок здійснюється за пару секунд, тому за хвилину з моменту з’єднання з оператором call-центру будете знати вартість.

Пам’ятки

Подолавши маршрут Київ Харків, і приїхавши сюди навіть у відрядження по роботі, обов’язково варто побачити пам’ятні місця, які викликають особливий інтерес.

Вражає оповитий легендами старовинний Шарівський замок, Співаючі тераси — цегляна кладка, що панорами таксі Київ Харківвідрізняється унікальною акустикою, Натальївський парк. Головна площа міста — центральна площа Свободи. Варто відвідати меморіальний комплекс Висота маршала Конєва і Дробицький Яр, сквер Стрілка.
Особливо примітні пам’ятники: Шимпанзе, Змію Гориничу, Даішникам, дядькові Чорномору, жовтому «Запорожцю», Працівникам харківського метро і багато інших, присвячених історичним особистостям.

Незвичністю привертають увагу фонтани і скульптури, яких в місті налічується велика кількість.
Місто славиться театрами (Національний театр опери та балету, Академічний російський драматичний), музеями (Історичний, Художній, Сексуальних культур світу, Природи, Голокосту, Води).

Замовити таксі Київ Харків за номером 537 простіше, швидше і вигідніше за все — вибирайте кращу київську компанію!

Наверх

Наверх