Таксі Київ Херсон

Коли потрібно оперативно опинитися в Херсоні, для виклику таксі Київ Херсон передбачені телефони:

маршрут таксі Київ Херсон537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Максимальний комфорт таксі за ціною громадського транспорту

Відстань Київ Херсон — досить велика, в зв’язку з чим багато хто вважає, що міжміське таксі по маршруту матиме надзвичайну вартість. Однак завдяки розумній організації робочих процесів розцінки в Linkor taxi дозволяють скористатися комфортабельним транспортом, заплативши при цьому помірну ціну.

У скільки обійдеться виклик таксі

Якщо хочете ознайомитися з вартістю — завантажуйте веб-сайт Лінкор Таксі і відкривайте розділ з цінами. На сторінці вказані актуальні ціни на виклик машини по Києву і за його межами, на додаткові послуги.

Щоб визначити вартість таксі, зв’яжіться з диспетчером за будь-яким телефоном зі списку вище. Простий спосіб не оплачувати дзвінок в call-центр — набрати передбачений для цього короткий номер з системою callback 537.

Скажіть, за якою адресою таксі слід вас забрати, куди привезти, повідомте диспетчера про додаткові послуги. Диспетчер оперативно оформить заявку в програмі і скаже, в яку суму обійдеться поїздка в Херсон.

Цікаві місця

У Херсоні можна побачити величезну кількість пам’яток, тому необхідно виділити кілька днів і приїхати в місто.

Символом Херсона є Пам’ятник першим корабелам, встановлений на набережній. Улюблене місце відпочинку населення — парк імені Леніна, який є найстарішим в місті. Провести час на природі можна в Пушкінському сквері. Найбільш пам’ятне історичне місце — Херсонська фортеця, де знаходяться залишки військового оборонного комплексу Олександр-Шанц, в числі яких льох, де зберігали порох, бастіони і ворота, колодязь, арсенал.

панорами таксі Київ ХерсонРелігійні святині досить численні, хоча в місті знаходиться тільки один костел — храм Пресвятого Серця Ісуса. У центральному районі міста розташована Цвинтарна церква. Свято-Миколаївський собор стоїть в передмісті. Найстаріші церкви — Греко-Софійська в формі базиліки і Успенський собор. Пам’ятник архітектури Свято-Катеринський собор примітний тим, що збудований з каменю.

Заслуговує на увагу екскурсія по музеям: Краєзнавчому, Художньому імені Шовкуненко. Привертає архітектурою Архієрейський будинок, Суворова, віце-адмірала Сенявіна, Маріїнсько-Олександрівська гімназія, пам’ятник Потьомкіну-Таврійському, Говарду.

Якщо замовити таксі Київ Херсон комфортабельне за вигідною ціною для вас — головний пріоритет, телефонуйте 537!

Наверх

Наверх