Таксі Київ карта

автомобілі таксі київ картаОдна із затребуваних на сьогоднішній день послуг в столиці — виклик машини, проте щоб вона приїхала вчасно, необхідно робити замовлення в службі таксі Київ карта секторів якої складена вірно. Для цього кількість транспортних засобів в кожному секторі повинна відповідати числу запитів. Тоді замовник може бути впевнений, що авто приїде вчасно, і вільне в районі взагалі знайдеться.

Таксі Лінкор — найшвидша і надійна служба столиці

Знайти в київському регіоні компанію, яка організовує поїздки на таксі, не проблематично — їх налічується більше двохсот. Проте вибрати з такого числа надійну інформаційно-диспетчерську службу, яка швидко забезпечить комфортабельний переїзд, не так просто.

Дешеві фірми з сумнівною репутацією часто не виконують своїх зобов’язань перед пасажиром, або роблять це не в повній мірі, а звертатися в дорогі компанії — варіант не для кожного.

Якщо хочете, щоб ваша поїздка на таксі була організована на вищому рівні, і при цьому мала помірну вартість, звертайтеся в Лінкор: набирайте з мобільного три прості цифри 537 або залишайте онлайн-заявку на електронному ресурсі фірми.

100 відсоткова гарантія подачі таксі

Досить часто при дзвінку в диспетчерський центр можна почути, що вільного автомобіля на даний момент немає. Щоб поїздка не зірвалася, відразу телефонуйте в Лінкор — ми виконуємо сто відсотків вхідних замовлень завдяки розумній організації робочих процесів, великому таксопарку і співпраці з партнерськими службами, які завжди підстрахують.

В автопарку компанії перебувають понад сім сотень транспортних засобів різних марок і моделей. Якщо у вас є переваги щодо машини, повідомляйте їх диспетчеру або вказуйте в онлайн-заявці, і вони неодмінно будуть виконані. Всі машини проходять техогляд, тому хвилюватися з приводу рівня безпеки поїздки не варто.

У секторах знаходиться певна кількість автомобілів. При отриманні замовлення диспетчер відправляє на виклик найближчий автомобіль — Таксі Лінкор гарантує подачу авто, та при цьому забезпечує високу швидкість виконання заявки.

вартість таксі київ картаДоступні розцінки

У ІДС Лінкор процеси максимально оптимізовані, завдяки чому вартість знизилася до оптимального рівня, а якість сервісу підвищилася. Тарифи таксі прозорі і знаходяться на електронному ресурсі компанії — ознайомтеся з ними в будь-який час. Остаточну суму до сплати оголосить диспетчер після внесення маршруту в програму, або вартість покаже опція «Тариф» в онлайн-формі.

Лінкор Таксі Київ карта якого найбільш раціональна, забезпечить стовідсоткову подачу автомобіля — телефонуйте 537!

Наверх

Наверх