Таксі Київ контакти

автомобілі таксі київ контактиЯкщо плануєте викликати автомобіль для поїздки в таксомоторній компанії, віддавайте перевагу кращій службі таксі Київ контакти якої легко запам’ятовуються. Набирайте з мобільного короткий номер 537 інформаційно-диспетчерської служби Лінкор, і комфортабельна іномарка під’їде у вказане місце через 5 хвилин!

Таксі Лінкор до ваших послуг цілодобово

Замовити таксі по самій демократичній вартості в Києві в поєднанні з високоякісним сервісом можливо — вибирайте Лінкор, і не пошкодуєте. Таксомоторна фірма надає послуги в будь-який час дня і ночі. Ми знаємо, наскільки важливо для замовника мати можливість викликати машину в цілодобовому режимі, тому у нас немає вихідних і перерв.

Безкоштовний дзвінок в call-центр

Завдяки наявності при прийомі заявок унікальної системи callback, вартість телефонного дзвінка диспетчеру оплачує Таксі Лінкор. Система спрацьовує відразу після набору номера 537 і через кілька секунд передзвонює замовнику.

Співробітниці call-центру відрізняються ввічливим і привітним ставленням до клієнтів, у нас ви не зіткнетеся з грубістю. Повідомте диспетчеру адреси майбутньої поїздки, а також додаткові умови — якщо в них є необхідність.

Оператор швидко обробить заявку, озвучить підсумковий тариф поїздки, і підшукає найближчу вільну машину для виконання замовлення. На виклик таксі піде не більше хвилини — ІДС Лінкор економить час і гроші замовника по максимуму.

Замовлення таксі по інтернету

Для жителів столиці кращим варіантом виклику авто є заповнення форми таксі онлайн Київ: це сучасно, дуже швидко, зручно, і дзвонити диспетчеру абсолютно не потрібно.

Відкривайте online форму на сайті компанії, і вносьте парою кліків необхідні дані в порожні рядки. Процес займе мінімум часу, що особливо цінується клієнтами, які поспішають.

Тут також можна дізнатися тариф поїздки. Після внесення інформації потрібно вибрати функцію розрахунку вартості, розташовану в нижній частині. Програма за лічені секунди побудує оптимальний маршрут, врахує діючі тарифи та покаже підсумкову вартість.

Робіть попереднє замовлення

попереднє замовлення таксі київ контактиЩоб бути точно впевненим в тому, що авто приїде вчасно, незважаючи на складні дорожні умови або погоду, оформляйте попереднє замовлення. В онлайн формі слід зазначити точний час подачі машини, або повідомити диспетчеру, і автомобіль обов’язково приїде в термін.

Запам’ятати служби таксі Київ контакти нескладно: телефонуйте за номером 537 або заповнюйте форму, розташовану на електронному ресурсі ІДС Лінкор!

Наверх

Наверх