Таксі Київ короткий номер

виклик таксі київ короткий номерЯкщо терміново знадобилося дістатися в будь-яке місце столиці, набирайте з мобільного 537 — таксі Київ короткий номер кращої інформаційно-диспетчерської служби міста. Компанія Лінкор славиться вдалим поєднанням відмінного сервісу і прийнятних розцінок.

Найкраща таксомоторна компанія Києва

Будучи однією з найбільш затребуваних служб таксі в столиці, компанія Linkor завжди надає послугу на висоті, а її вартість залишається доступною для киян і гостей міста. Щоб цього домогтися, ми не припиняємо оптимізувати робочі процеси, що дозволяє знизити тарифи і підвищити рівень обслуговування до європейського. Тому кожна стадія замовлення виконується максимально ефективно.

Замовлення машини по телефону

Звичний спосіб замовлення автомобіля для поїздки, як і раніше залишається популярним, не дивлячись на наявність сучасних варіантів, які передбачають виклик таксі по інтернету. Щоб оформити замовлення, достатньо набрати з мобільного комбінацію 537, і через пару секунд callback передзвонить, і з’єднає з диспетчером. Вартість розмови оплачується фірмою Linkor.

Скажіть адресу, за якою таксі повинно забрати пасажира, і куди доставити. Якщо потрібно надання додаткової послуги — повідомте про неї. Після оперативного внесення даних в програму і миттєвого розрахунку вартості, відразу дізнаєтеся, скільки платити за послугу.

Замовлення онлайн

Набрати номер таксі — не єдиний варіант для виклику машини. Лінкор Таксі пропонує простий і швидкий спосіб замовлення по інтернету. Для цього відкрийте сторінку сайту компанії з online формою, і заповніть її необхідними даними, на що знадобиться не більше хвилини.

Форма відрізняється зручним, зрозумілим і функціональним інтерфейсом. Для побудови майбутнього маршруту поїздки та розрахунку тарифу знадобиться внести адресу подачі і місце прибуття, відзначити інші потрібні послуги. Програма за секунду видасть результат про остаточну ціну, а після відправлення на обробку — дані машини і телефонний номер водія.

Найкомфортніші машини

автомобілі таксі київ короткий номерКомпанія Лінкор має в своєму розпорядженні великий таксопарк, який гарантує якісне і своєчасне виконання кожного замовлення. Число транспортних засобів постійно збільшується, що разом з партнерською співпрацею — запорука 100 відсоткової подачі таксі.

Примітною є не тільки чисельність таксопарку, але і його склад, де кожне авто — нова іномарка не нижче комфорт-класу. Поїздка в такому таксі є особливо комфортною і безпечною, оскільки авто регулярно проходять техогляд.

У Лінкор Таксі Київ номер простий для запам’ятовування: телефонуйте 537, і машина буде коло вашого будинку через всього за 5-10 хвилин!

Наверх

Наверх