Таксі Київ Кривий Ріг

Замовте комфортабельний проїзд на таксі Київ Кривий Ріг, не пошкодивши своєму бюджету:

маршрут таксі Київ Кривий Ріг537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Зручний і недорогий спосіб потрапити до Кривого Рогу

Щоб приїхати в інше місто, пасажири звикли користуватися громадським транспортом, оскільки вартість проїзду в ньому порівняно невисока. Багато хто вважає, що використання таксі для тривалої поїздки — привілей тільки багатих. Але якщо виберете нашу таксомоторну фірму, приємно здивуєтеся доступними розцінками і чудовому сервісу.

Скільки коштує проїзд на таксі

Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор встановила вартість таксі на доступному рівні, і при цьому забезпечує європейське обслуговування. Щоб знизити ціни, ми не погіршуємо якість надання послуги, а оптимізуємо роботу. Подивіться актуальні тарифи на веб-сайті служби таксі Linkor у відповідному розділі.

Вартість проїзду розрахує і скаже диспетчер call-центру, з яким можна зв’язатися, використавши будь-який телефонний номер з наведеного вище списку. Найзручніше зателефонувати на короткий номер 537 callback. Повідомте, де в Києві вас потрібно забрати і куди привезти, озвучте вимоги щодо таксі і необхідні додаткові послуги.

Внісши дані в спеціальну програму, диспетчер скаже точний тариф поїздки. Оскільки озвучена сума є фіксованою, і в нашій службі таксі немає прихованих платежів, пасажиру не варто хвилюватися, що після приїзду тариф зміниться.

Цікаві місця Кривого Рогу

Відвідати пам’ятки найдовшого європейського міста буде цікаво не тільки туристам, а й діловим людям, які приїхали у відрядження.

панорами таксі Київ Кривий РігВартий уваги Ботанічний сад, який займає територію понад півсотні гектар: тут ростуть красиві екзотичні дерева і рослини. Найстаріший в місті і найбільш улюблений жителями, як місце відпочинку — парк імені Маршавцева. Крім скульптур, тут є розваги для всієї родини: атракціони для дітей, пляж з човновою станцією, мотузковий парк для активного проведення часу.

Оскільки містонайдовше, то особливо цікаво проїхати на швидкісному трамваї. Обов’язково варто потрапити на площу Молодіжну і побачити пам’ятник засновнику міста — козаку Рогу.

Ознайомитися з промисловою стороною міста можна в Музеї гірничої техніки, Музеї історії Криворіжсталь, Шахті Гвардійській.

Щоб замовити таксі в Кривий Ріг за максимально лояльною вартістю, звертайтеся в Linkor taxi: ви заплатите трохи і проведете час в комфортабельній іномарці!

Наверх

Наверх