Таксі Київ Львів

Приїхати в унікальне за архітектурою і атмосферою місто на таксі Київ Львів просто і доступно — досить довірити організацію столичному таксомоторному підприємству Лінкор:

маршрут таксі Київ Львів537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Ми впевнені, що пасажири гідні комфорту за найнижчою вартістю

Linkor taxi регулярно використовує оптимальні заходи та сучасні рішення, які дозволяють зменшити вартість таксі, не тільки не нашкодивши сервісу, а навіть поліпшивши його. Тому замовлення таксі в нашій фірмі — вірне і надійне рішення опинитися у Львові, витративши на дорогу мінімум часу і провівши його в комфортних умовах.

Щоб подолати маршрут Київ Львів, можна скористатися громадським транспортом, але заплативши за послугу вартість не набагато більше, ви гарантовано насолодитеся поїздкою, організованою Лінкор Таксі.

Скільки доведеться заплатити за поїздку до Львова

Дізнатися точну вартість послуги нескладно — для цього слід зв’язатися з диспетчером call-центру, набравши номер із зазначеного списку. Вибирайте, що зручніше: зателефонувати на міський номер, оператора мобільного зв’язку або скористатися коротким номером 537 для автопередзвону.

Диспетчер оформить замовлення таксі і розрахує ціну за поїздку, коли внесе в програму адресу початку і закінчення маршруту, додаткові послуги — це займе близько хвилини.

Щоб подивитися, скільки коштує кілометр поїздки на таксі за місто, відкривайте сторінку з цінами на офіційному електронному ресурсі Лінкор Таксі.

Цікаві місця

У місті налічується величезна кількість пам’яток, архітектурних шедеврів, пам’ятних історичних місць.

Практично з будь-якої точки Львова видно вражаючі величчю собор святого Юра, а також Домініканський панорами таксі Київ Львівсобор з монастирем. Вирізняються особливою красою Преображенська церква, Вірменський собор, Костел святих Петра і Павла. Не можна виїхати з міста, не відвідавши Бернардинський монастир — унікальний архітектурний шедевр, як і палац Потоцьких, вражаючий некрополь Личаківське кладовище.

Чудову панораму гість міста спостерігає з парку Високий Замок. У центрі розташовується площа Старий Ринок, де є Костел Іоанна Хрестителя. Варті уваги Міський арсенал, Стрийський парк, численні музеї (ім. Шептицького, Магнітів, Зброї, Пива, Пошти, Музей-аптека).

Щоб замовити таксі Київ Львів за лояльною ціною, звертайтеся в найкращу інформаційно-диспетчерську службу Лінкор, зателефонувавши 537 — ми не підведемо!

Наверх

Наверх