Таксі Київ Миронівка

маршрут таксі Київ МиронівкаЯкщо плануєте поїздку в інше місто, не обмежуйтеся громадським транспортом: замовте таксі Київ Миронівка в Лінкор:

537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Наша інформаційно-диспетчерська служба — найкраща в столиці, тому забезпечує пасажирам оптимальний комфорт в поєднанні з доступними для населення розцінками.

ІДС Лінкор: поїздка в будь-яке місто країни за помірною ціною

Таксомоторна компанія Лінкор є однією з найбільш надійних в Києві. Завдяки невисоким тарифам і гідному сервісу фірма — лідер в пасажирських перевезеннях міста. Кияни та гості столиці обирають Linkor taxi, оскільки вартість таксі доступна всім. Подивіться актуальні розцінки на веб-сайті, щоб переконатися в цьому: тариф демократичний для кілометра поїздки і по Києву, і після проїзду КП.

Поїздка до Миронівки: як дізнатися точну вартість

Діючі тарифи знаходяться на сайті, проте точну ціну скаже диспетчер: зателефонуйте за коротким номером 537 — дзвінки з мобільних безкоштовні. Скажіть, куди слід під’їхати таксі, і за якою адресою доставити пасажира. Якщо маєте особливі вимоги щодо машини, або необхідні додаткові послуги — повідомте їх диспетчеру.

Оператори call-центру, крім ввічливості і доброзичливості до замовника, швидко і якісно виконують свою роботу, тому на розрахунок вартості і оформлення замовлення піде не більше хвилини. Після того, як дані про поїздку будуть внесені в спеціальну програму, вона автоматично розрахує суму до сплати. При цьому враховується відстань, актуальний тариф і наявність додаткових послуг.

Linkor taxi забезпечує комфорт

Якісне виконання замовлення, окрім оптимізованої роботи і найму кваліфікованих і відповідальних співробітників, неможливе без гарного таксопарку. В автопарку Лінкор Таксі налічується до тисячі транспортних засобів, різних за марками та моделями, при цьому всі таксі — іномарки від класу комфорт і вище. Якщо бажаєте проїхатися в новій машині зі зручним салоном, і заплатити помірну ціну — телефонуйте 537!

житлові райони таксі Київ МиронівкаКрім легкових автомобілів, в таксопарку присутні і транспортні засоби більшої місткості. Великій компанії пасажирів буде вигідно замовити мінівен, універсал або мікроавтобус в Лінкор. Набирайте 537 з мобільного, і комфортне містке таксі приїде за мінімальну кількість часу.

Викликавши таксі до Миронівки в Linkor, пасажира чекає не тільки комфортна, але і безпечна поїздка. Транспорт регулярно проходить техогляд, а досвідчені таксисти мають відмінні водійські навички.

Дістатися на таксі Київ Миронівка швидше, комфортніше, і найдешевше, якщо замовите машину за коротким номером 537!

Наверх

Наверх