Таксі Київ Одеса

Місто, яке саме по собі є пам’яткою, слід обов’язково відвідати, а ІДС Лінкор допоможе доїхати туди з вітерцем на таксі Київ Одеса:

маршрут таксі Київ Одеса537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Київ Одеса: наше таксі краще потяга чи автобуса!

Поїздка на громадському транспорті має ряд недоліків, за винятком низької ціни. Пасажиру необхідно дістатися до місця відправлення транспорту — маршрут може проходити через весь Київ, що з важким чемоданом важко і незручно. До інших істотних недоліків відносяться: некомфортні і негігієнічні умови, галасливі сусіди, дуже багато часу в дорозі і постійні зупинки.

Якщо виберете Лінкор Таксі, поїздка Київ Одеса буде коштувати трохи дорожче, але зручність і рівень комфорту того варті. Замовлення оформляється за лічені хвилини, а через 5-10 хвилин таксі приїжджає на виклик вдень і вночі. Іномарка класу комфорт з чистим салоном і кондиціонером забере вас у порога і довезе до порогу. Водії таксі — кваліфіковані та досвідчені, допоможуть з багажем, виберуть для об’їзду оптимальний шлях і скоротять час в дорозі.

Скільки коштує таксі

Встановлені Linkor taxi тарифи — найбільш лояльні в Києві, оскільки процеси автоматизуються, а вартість таксі не завищується навмисно. Заходьте на наш веб-сайт — ціни прозорі і знаходяться у відкритому доступі.

Точну ціну за проїзд скаже диспетчер: вище вказані номери, за якими можна зателефонувати в call-центр. Диспетчер попросить назвати адресу подачі машини і куди потрібно привезти замовника, вимоги до таксі, додаткові послуги (автокрісло для малюка, перевезення тварини та інші). Дані швидко внесуть до програми, і за секунду буде розрахована вартість поїздки.

Що обов’язково потрібно подивитися в Одесі

міські площі таксі Київ ОдесаСерце Одеси — Дерибасівська вулиця, Приморський бульвар і Привоз: навіть ділове відрядження — не причина, щоб не пройтися по цих легендарних місцях.

Місто славиться музеями (Західного і східного мистецтва, Літературний, Якорів, Цікавої науки, Кіно, «Філікі Етерія», Нумізматики, Голокосту, воскових фігур «У баби Уті»). Тут багато театрів (Оперний, Академічний український ім. Василько, Російський драматичний ім. Іванова, Музичної комедії ім. Водяного), і пам’ятників (засновнику міста Дюку де Рішельє, Ільфу і Петрову, Одесі-мамі, Апельсину, Рабиновичу).

Головний храм — Спасо-Преображенський собор. Заслуговують на увагу Потьомкінські сходи, Воронцовський палац, Міський сад, Катакомби.

Замовити таксі Київ Одеса за номером 537 — значить бути впевненим в доступній ціні і відмінній якості!

Наверх

Наверх