Таксі Київ працювати

зарплатня таксі Київ працюватиЩоб заробляти багато грошей, влаштовуйтеся в Лінкор Таксі Київ працювати водієм. Це дозволить вільно розпоряджатися своїм часом і істотно збільшити сімейний бюджет.

Переваги роботи в Linkor taxi

Якщо володієте своїм автомобілем і шукаєте актуальний варіант заробітку, найвірніше рішення — влаштуватися водієм в службу таксі. Професія дуже популярна, оскільки таксі в Києві користуються практично всі в різних життєвих ситуаціях. Якщо потрібно приїхати на вокзал або в аеропорт, зустріч, роботу чи пізно вночі додому, кияни та гості столиці викликають машину в службі таксі.

Гарантуємо високий прибуток

Щоб бути впевненим у завтрашньому дні — починайте співпрацювати з Лінкор Таксі вже сьогодні!

Компанія має великий попит у населення, тому величезний потік замовлень забезпечений — їх потрібно тільки виконувати. Чим більше замовлень закриє водій, тим більше грошей отримає — прибуток залежить тільки від його бажання заробляти. Фірма Лінкор веде співпрацю з іншими інформаційно-диспетчерськими службами, які користуються високою затребуваністю.

Солідний дохід забезпечується низькою процентною ставкою. Комісійні відрахування становлять всього 10% з замовлення фірми Лінкор, і 15% з замовлення партнерської компанії.

Виконувати замовлення можна в будь-який зручний час, оскільки чіткої прив’язки до робочого графіку немає. У зв’язку з чим цю зайнятість можна поєднувати з основною роботою. Працюйте не тільки в будні дні, а й вночі, або на вихідних: можна виділяти лише кілька годин в день, але навіть в цьому випадку виходить пристойний дохід.

Робота здійснюється через додаток Mobile Taxi (Мобайл Таксі). Це дозволяє зручно управляти замовленнями, статистикою і балансом. При бажанні виконувати замовлення з певного сектора, на нього досить підписатися.

Що необхідно для оформлення

Якщо володієте машиною і бажаєте отримувати високий прибуток — ми з радістю приймемо вас в колектив водії таксі Київ працюватикомпанії. Щоб влаштуватися в Лінкор Таксі, потрібно відповідати простим вимогам:

  • Стан авто повинен бути хорошим, а клас — не нижче, ніж Daewoo Lanos;
  • Мобільний телефон на Android;
  • Досвід роботи;

З особистих якостей водій Linkor taxi повинен бути пунктуальним, сумлінним, прагнути заробляти.

Оформлення дуже просте і не вимагає вашого особистого візиту в офіс. Наберіть номер 537 або (093) 526 80 25 та вам озвучать список необхідних документів. Чи заповніть форму на веб-сайті, і ми зв’яжемося самі.

Якщо хочете влаштуватися в таксі Київ працювати і заробляти реально хороші гроші, обирайте Лінкор: комфортні і вигідні умови вам забезпечені!

Наверх

Наверх