Таксі Київ Рівне

Поїздка в інше місто може бути дешевою, але при цьому пройти зі зручністю — скористайтеся для цього таксі Київ Рівне:

маршрут таксі Київ Рівне537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Що у виборі таксі робить його більш привабливим

Купити квиток на громадський транспорт — звичне заняття для тих, хто здійснює міжміську поїздку, оскільки вартість проїзду цілком доступна. При цьому пасажири не розраховують на комфорт і високу якість сервісу. Однак незручностей можна уникнути, якщо звернутися в таксомоторну фірму Лінкор.

Ми пропонуємо помірні ціни, зниження яких не вплинуло на рівень обслуговування — такий позитивний ефект забезпечила оптимізація робочих процесів. Подивіться діючі розцінки таксі, які знаходяться на офіційному веб-сайті, і особисто переконаєтеся, що вартість таксі для міжміської поїздки в нашій компанії — максимально низька.

Визначення точної вартості послуги

Щоб дізнатися, яку суму грошей необхідно приготувати за оплату маршруту Київ Рівне, організованого нашою службою таксі, слід вибрати телефон з переліку вище і подзвонити диспетчеру. Для здійснення безкоштовного дзвінка передбачений callback 537.

Після того, як відбудеться з’єднання з вільним оператором, назвіть адреси маршруту, що потрібно крім надання таксі, а якщо замовляєте таксі попередньо — вкажіть час і день подачі машини. Вартість проїзду диспетчер назве через кілька секунд.

Якими визначними пам’ятками славиться Рівне

Незалежно від того, приїхали ви у відрядження чи з сім’єю на відпочинок, місту знайдеться, чим приємно вас здивувати.

Одна з найбільш популярних пам’яток, що стала символом Рівного — Музей бурштину, хоча будівлі, в стелли таксі Київ Рівнеякому він розташований, близько двохсот років. Не менший інтерес представляє колекція Краєзнавчого музею, а також архітектура будівлі, в якому він розташований — колишньої чоловічої гімназії.

Варті уваги і релігійні святині. Свято-Покровський собор був побудований недавно, але встиг виділитися, будучи найбільш високим в країні. Успенська церква примітна тим, що побудована з дерева, і старіше будівлі в місті не знайти. Костел Святого Антонія крім архітектури виділяється великими годинами. Дуже гарний і величний Воскресенський собор. Також тут є Синагога.

Варто присвятити час цікавій екскурсії по Рівненському пивзаводу. Для спокійного відпочинку вибирайте парк імені Шевченка чи Лебедине озеро.

Якщо хочете замовити таксі Київ Рівне, краще служби, ніж Лінкор, в столиці не існує: просто наберіть 537!

Наверх

Наверх