Таксі Київ розрахунок вартості

автомобілі таксі київ розрахунок вартостіДізнавайтеся вартість поїздки заздалегідь і готуйте необхідну суму до сплати — робіть таксі Київ розрахунок вартості онлайн або телефонуйте диспетчеру за номером 537. Наша інформаційно-диспетчерська служба зробила ціни максимально низькими, але при цьому підвищила рівень обслуговування до європейського. Переконайтеся в цьому особисто, замовивши таксі в Лінкор!

Linkor taxi: вибирайте лояльні тарифи і відмінну якість

Набридли грубість з боку персоналу, старі машини і тривале очікування при замовленні таксі? Тоді робіть вибір на користь таксомоторної компанії Лінкор, і вам точно сподобається поєднання найдемократичніших цін в столиці і чудового сервісу.

Наша служба таксі займається постійним вдосконаленням, тому кожен день оптимізує роботу. Внаслідок цього кожен робочий процес виконується максимально продуктивно, що в свою чергу, позитивно позначається на сервісі і розцінках, які знижуються до оптимального рівня. Висока якість і низькі ціни — такий девіз у Лінкор Таксі.

Скористайтеся online формою на сайті

Розрахувати ціну поїздки на таксі можна швидким сучасним способом, і при цьому немає необхідності телефонувати диспетчеру.

Для розрахунку тарифу потрібно зайти на електронний ресурс компанії Лінкор, відкрити онлайн форму, внести в рядки необхідні дані, що стосуються майбутнього маршруту і необхідних додаткових послуг, і натиснути кнопку, що розраховувує вартість.

Програма прокладе оптимально короткий шлях між місцем подачі таксі і кінцевим пунктом поїздки, враховуючи при цьому проблемні місця дороги. Розрахунок суми до сплати проводиться з урахуванням актуальних тарифів, подивитися які можна у відповідному розділі сайту Linkor taxi.

Витративши на заповнення менше хвилини, будете знати, скільки платити по приїзді — форма таксі онлайн Київ заощадить вам максимум часу. Погодившись з сумою, відправляйте заявку на обробку, і в найкоротший термін програма покаже дані найближчого вільного автомобіля і телефон таксиста.

Телефонуйте диспетчеру

виклик з мобільного таксі київ розрахунок вартостіЩоб зробити дзвінок в call-центр, необхідно набрати номер 537, і через кілька секунд система автопередзвону зробить зворотний дзвінок. Набираючи номер з мобільного, будьте впевнені, що за розмову платить ІДС Лінкор.

Назвіть диспетчеру адресу, за якою подавати машину, куди прямувати, вкажіть, які з додаткових послуг будуть потрібні. Диспетчер миттєво внесе дані в програму і скаже остаточну ціну.

Щоб самостійно зробити таксі Київ розрахунок тарифу, завантажуйте онлайн форму на сайті, або телефонуйте 537 в будь-який час доби!

Наверх

Наверх