Таксі Київ розрахувати вартість поїздки

автомобілі таксі київ розрахувати вартість поїздкиДля підготовки необхідної суми до сплати при замовленні автомобіля слід онлайн або у диспетчера таксі Київ розрахувати вартість поїздки. Телефонуйте 537 в будь-який час доби або скористайтеся формою на веб-сайті, і зручне таксі приїде після 5 хвилин очікування, а його вартість приємно здивує!

Linkor: кращі умови поїздки та лояльні ціни для пасажирів

Нашу інформаційно-диспетчерську службу незмінно вибирають жителі Києва, оскільки віддають перевагу надійності, якості та доступним цінам.

Щоб зайняти і утримувати лідерські позиції на ринку пасажирських перевезень столиці, ми прагнемо зробити кожен етап виконання замовлення максимально ефективним, тому оптимізуємо роботу. Оптимізовані робочі процеси дозволяють зробити вартість таксі демократичною, а рівень сервісу — європейським. Робіть замовлення комфортабельного таксі за невисокою ціною, набравши 537 з мобільного!

Online форма

Для розрахунку тарифу поїздки скористайтеся формою, яка знаходиться на сайті Linkor taxi. Завантаживши форму, в порожні рядки слід внести місце подачі машини і адресу, куди буде направлятися таксі. Якщо маршрут буде складатися з декількох пунктів, додаткові адреси можна додати спеціальною кнопкою.

Якщо крім таксі потрібна інша послуга з області перевезень, її замовлення здійснюється відповідною позначкою. Відзначивши всі дані, потрібно зробити розрахунок вартості, для чого призначена спеціальна кнопка внизу форми. Програма за секунду побудує оптимальний шлях, врахує всі умови поїздки та, використовуючи для розрахунку актуальні ціни компанії, видасть результат.

Якщо згодні з сумою до сплати, відправляйте замовлення оброблятися. Програма відразу визначить найближчу до клієнта машину, покаже інформацію про неї і телефон таксиста.

Більшість киян при нинішньому швидкому ритмі життя і необхідності економити час вважають за краще використовувати online форму. Її переваги, які полягають в оперативності, простоті і зручності, оцінили тисячі клієнтів ІДС Лінкор — випробуйте їх і ви!

537 з мобільного в будь-який час

виклик таксі київ розрахувати вартість поїздкиЖителі Києва і його гості, які бажають замовити таксі традиційним способом, оцінять переваги виклику машини в Лінкор. Для цього передбачений єдиний номер 537, заявки за яким приймаються цілодобово.

Діюча система callback робить дзвінок диспетчеру безкоштовним і передзвонює через секунду. Оператори call-центру уважні, ввічливі і спритні. Вони допоможуть таксі Київ розрахувати ціну менше, ніж за хвилину, і дадуть відповідь на будь-яке питання — телефонуйте 537!

Наверх

Наверх