Таксі Київ Славутич

Виклик машини за оптимально недорогою ціною для таксі Київ Славутич доступний цілодобово:

маршрут таксі Київ Славутич537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Вибравши таксомоторну фірму Лінкор, клієнту гарантований проїзд по міжміському маршруту з максимальним комфортом по демократичній ціні.

Київ Славутич: недорога поїздка можлива не тільки на автобусі

Прийнято вважати, що замовити міжміське таксі можуть собі дозволити виключно багаті люди. Однак для того, щоб подорожувати з комфортом, не потрібно платити нечувані суми — це кожен день доводить Linkor taxi, надаючи комфортабельне авто за лояльною вартістю.

Що цікавого в Славутичі

Місто має багато історичних місць, які варто відвідати, навіть приїхавши сюди у справах, а не на відпочинок. У Славутичі знаходяться красиві церкви, в тому числі, Різдва Богородиці та Костел св. Дороти, Історичний музей, Поле пам’яті, Пантеон Слави. Також тут розташована найдовша лавка в країні, протяжність якої становить 213 метрів, а поміститися на ній одночасно може тисяча школярів.

Скільки коштує поїздка

Для точного визначення тарифу необхідно зробити дзвінок в call-центр, і диспетчер за хвилину оформить замовлення і розрахує суму до сплати. Для цього скажіть про майбутній маршрут, не забудьте повідомити про потрібні додаткові послуги. Розрахований тариф не змінюватиметься після приїзду, оскільки є фіксованим.

Лінкор Таксі: наші переваги

Наша таксомоторна фірма піклується про благополуччя і безпеку кожного пасажира в подорожі:

  • Для забезпечення умов зі зручністю в таксопарку знаходяться тільки новенькі іномарки від комфорт-класу і вище;
  • Автотранспорт регулярно проходить процедуру техогляду;
  • У компанії працюють водії таксі та оператори зі зразковою кваліфікацією і досвідом роботи, що є гарантією європейського сервісу;
  • Оптимізація роботи разом з автоматизованими процесами дозволяє істотно знизити вартість таксі, зробивши її доступною для киян і гостей міста;
  • Продумана робота дозволяє безкоштовно знайти і подати таксі всього за 5 хвилин!

пам'ятні місця таксі Київ СлавутичІ, нарешті, головне достоїнство замовлення машини для подолання маршруту Київ Славутич, полягає в тому, що за помірну плату пасажиру не потрібно паритися і штовхатися в громадському транспорті, а потім і в рейсовому автобусі. Таксі буде подано до порогу і привезе до порогу, позбавивши від незручностей і тяганини з багажем.

За найвигіднішою ціною замовити таксі Київ Славутич можна в Лінкор: ви гідні комфортабельної поїздки!

Наверх

Наверх