Таксі Київ Суми

Найбільш зручний і оперативний спосіб пересування — виклик таксі Київ Суми:

маршрут таксі Київ Суми537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Простий варіант заощадити, але проїхати до Сум зі зручністю

Багато хто звик користуватися громадським транспортом через його доступну вартість, при цьому пасажирам доводиться миритися з незручностями. Однак не всі знають, що розцінки в Лінкор Таксі за місто — найбільш лояльні в Києві, а якість обслуговування і рівень комфорту перевершує всі очікування. Замовляйте таксі у нас, і зможете насолодитися подорожжю в Суми в комфортабельній іномарці, і при цьому не переплатити.

Точний розрахунок тарифу

Якщо хочете розрахувати вартість таксі, зверніться до диспетчера в будь-який зручний час за перерахованими вище номерами. Попередньо подивитися, які тарифи встановлені в компанії, можна на офіційному інтернет-ресурсі.

Скажіть, куди потрібно подати машину, і на яку адресу привезти замовника. Якщо знадобиться встановити в таксі дитяче автокрісло, перевезти домашнього вихованця або інша послуга, повідомте про неї оператору. Дані будуть оброблені програмою і за мінімум часу розрахована остаточна сума.

Фіксованість ціни і те, що в нашій службі таксі не передбачено додаткових прихованих платежів, є гарантією незмінності озвученого диспетчером тарифу таксі.

Пам’ятки міста

Якщо подолали відстань Київ Суми, не можна виїхати, не подивившись пам’ятні місця — навіть якщо приїжджали з метою ділового відрядження.

На центральній площі Сум знаходиться знаменита Альтанка, яку обов’язково варто побачити. Один з найбільш оригінальних пам’ятників — пам’ятник Цукру-рафінаду. У місті встановлено пам’ятник цукрозаводчику Харитоненко.

панорами таксі Київ СумиМісто славиться релігійними святинями, в числі яких Різдва Богородиці, Різдва Іоанна Предтечі, Успенська, Іллінська церкви, Воскресенський, Троїцький та Спасо-Преображенський собори, католицький храм Пресвятої Діви Марії.

Суми багаті музеями, тому культурна програма ознайомлення з містом буде різноманітною. Варті уваги Краєзнавчий музей, Художній імені Онацького, Будинок-музей Чехова, Краєзнавчий «Чайковський і Україна». Експозиції знаходяться в старовинних будівлях — пам’ятках архітектури.

У Сумах збереглося багато пам’яток садово-паркового мистецтва: палац Лещинських, Кондратьєвих, садиба Асмолова, Харитоненко, Суханових-Сумських.

Щоб замовити таксі Київ Суми, скористайтеся унікальною пропозицією від Linkor taxi: ми забезпечимо комфортабельну подорож і заощадимо вам бюджет!

Наверх

Наверх