Таксі Київ телефони мобільні

автомобілі таксі київ телефони мобільніЩоб мати можливість викликати автомобіль, слід мати під рукою таксі Київ телефони мобільні надійної служби. Таксомоторна фірма Лінкор — перевірена столична компанія-перевізник, яка не підводить замовників. Переконайтеся в найвищій якості послуги особисто: замовляйте таксі за коротким номером 537 або залишайте заявку через інтернет.

ІДС Лінкор — гарантія високої якості і помірних тарифів

Домогтися визнаного лідерства серед пари сотень інформаційно-диспетчерських фірм компанії Лінкор допомогли оптимізована робота і наймання кваліфікованих співробітників. Оптимізація робочих процесів дозволила не тільки знизити тарифи, а й підвищити якість, а кращі диспетчери і таксисти Києва забезпечують чудовий сервіс.

Замовляйте таксі у диспетчера

Викликайте машину для поїздки в Лекс традиційним, але модернізованим способом: телефонуйте оператору за коротким номером 537. Вартість дзвінка з мобільного абсолютно безкоштовна.

У call-центрі працюють привітні ввічливі диспетчери, що оперативно обробляють вхідні замовлення. Щоб викликати таксі, повідомте, за якою адресою воно повинне під’їхати, і куди далі буде направлятися. Якщо потрібні додаткові послуги — позначте і їх.

Після того, як інформація буде внесена диспетчером в програму, вам озвучать вартість поїздки. Програма побудує оптимально короткий маршрут, і через кілька секунд видасть остаточний результат.

На веб-сайті знаходяться і інші телефонні номери (міський і мобільні) зателефонувавши за якими, можна викликати авто.

Заповнюйте онлайн форму на сайті

Завантажуйте сторінку електронного ресурсу Таксі Лінкор, і вносьте дані в форму замовлення таксі онлайн Київ. Інтерфейс форми відрізняється простотою і зручністю, і не викличе труднощів при заповненні.

У порожні поля необхідно внести інформацію про маршрут поїздки, при необхідності галочками відзначити додаткові умови. Натиснувши розташовану внизу кнопку розрахунку вартості, дізнаєтеся суму, яку необхідно заплатити після приїзду.

Висока оперативність виконання замовлень

водії таксі київ телефони мобільніВеликі розміри таксопарку і партнерство з іншими службами дозволяють виконувати 100% заявок. Робота в компанії організована так, що найближче до замовника таксі приїжджає через 5 хвилин після виклику. У фірмі Лінкор працюють кращі таксисти міста з чудовими водійськими навичками, які відмінно знають столицю і околиці, і довезуть пасажира з комфортом за оптимально короткий час.

Замовляйте авто в кращій службі таксі Київ телефони якої приймають заявки цілодобово!

Наверх

Наверх