Таксі Київ Тетіїв

маршрут таксі Київ ТетіївЩоб оформити замовлення машини в таксомоторній фірмі недорого, звертайтеся в Лінкор: виклик таксі Київ Тетіїв обійдеться в мінімальну суму:

537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Крім того, компанія гарантує відмінний сервіс та подачу комфортабельного автомобіля за найкоротший термін.

ІДС Лінкор: замовляйте таксі за оптимальною ціною

Якщо необхідно приїхати в Тетіїв, і витратити на поїздку мінімум часу і грошей, не поспішайте робити вибір на користь громадського транспорту. Звертайтеся в інформаційно-диспетчерську службу Лінкор, і вартість таксі вас приємно здивує.

Лінкор Таксі є однією з небагатьох столичних компаній, які встановили демократичні ціни без шкоди для якості обслуговування. Завдяки особливо ефективному виконанню кожної стадії замовлення, що забезпечується оптимізованою роботою, сервіс виходить на європейський рівень, а тариф поїздки стає оптимально низьким.

Вартість поїздки в Тетіїв

Щоб знати точну суму, яку потрібно буде заплатити по приїзді з Києва в інше місто, слід зателефонувати оператору. Набирайте з мобільного короткий номер 537 у будь-який час дня і ночі — call-центр приймає замовлення цілодобово. За дзвінок не потрібно платити — вартість оплачує Linkor taxi.

 

Скажіть диспетчеру, за якою адресою має приїхати таксі, щоб забрати пасажира, і куди його доставити. Якщо потрібні додаткові послуги, або є вимоги щодо автомобіля — також повідомляйте це оператору, і дані, що стосуються подорожі, будуть миттєво внесені в програму.

Після прокладання маршруту і включення діючих тарифів, ознайомитися з якими можна на сайті Linkor, програма видає остаточну вартість, яку озвучує диспетчер. Співробітниці в call-центрі, крім ввічливості і доброзичливості по відношенню до клієнта, оперативно виконують свої обов’язки, тому на оформлення замовлення таксі знадобиться близько хвилини.

Швидка і комфортна поїздка на таксі в Тетіїв

центральні площі таксі Київ ТетіївДля якісного виконання замовлення компанія Лінкор удосконалює склад таксопарку, замінюючи застарілі транспортні засоби. Тому на виклик до клієнта завжди приїжджає тільки нова іномарка. Ми дбаємо про комфорт замовників, в зв’язку з чим кожен автомобіль — не нижче класу комфорт.

Таксисти крім чудових водійських навичок і досвіду роботи відмінно знають Київ і область, тому за необхідності об’їхати ремонтну дільницю дороги або пробки, роблять це найкоротшим шляхом. Вибирайте Лінкор, і час в дорозі пролетить непомітно!

Для замовлення таксі Київ Тетіїв за вигідною ціною, достатньо зателефонувати за коротким номером 537 в будь-який час, і машина приїде на виклик через 5 хвилин!

Наверх

Наверх