Таксі Київ центр

район таксі київ центрПослуга замовлення таксі актуальна в столиці цілодобово, при цьому багато роблять виклики таксі Київ центр. Незалежно від того, в який район столиці має бути маршрут, пасажир хоче бути впевнений в тому, що поїздка відбудеться на безпечному рівні при гідному рівні сервісу і помірній вартості.

Інформаційно-диспетчерська фірма Лінкор з успіхом задовольняє ці вимоги клієнтів, і за час роботи встигла їх удосконалити. Ми зробили розцінки максимально низькими для того, щоб кожен житель і гість міста зміг скористатися таксі.

Лінкор Таксі: гарантовано подаємо автомобіль в будь-який район столиці

Виклик в службі таксі Київ користується величезним попитом. Коли потрібно дістатися на важливу зустріч, пізно ввечері додому або в аеропорт, киянин або гість міста дзвонить в інформаційно-диспетчерську службу. А якщо потрібно виїхати гарантовано і потрапити туди терміново — набирає на мобільному 537 або заходить на веб-сайт компанії Лінкор.

За час роботи в сфері перевезень наша компанія заслужила визнання у клієнтів і користується заслуженою популярністю. Ми пропонуємо пасажирам найбільш комфортабельні умови для поїздок і оптимально низькі тарифи!

Автомобілі класу комфорт

У розпорядженні автопарку ІДС Лінкор знаходиться велика кількість автомобілів, які виконують всі вхідні заявки, оформлені в поточний момент часу або попередньо. У нас немає транспорту в поганому стані: парк регулярно оновлюється, а старі авто замінюються новими.

Замовляючи таксі в Лінкор, клієнт може бути абсолютно точно впевнений у своєчасній подачі транспортного засобу, який відрізняється комфортабельністю і чистотою. Всі автомобілі проходять обов’язковий техогляд, що є гарантією безпечної поїздки.

Який спосіб замовлення найзручніше для вас?

виклик онлайн таксі київ центрЩоб кожному замовнику було максимально зручно, транспортна компанія Лінкор пропонує кілька способів, за допомогою яких можна викликати таксі.

  • Набирайте 537 з мобільного. Після декількох секунд завдяки системі callback диспетчер передзвонить клієнтові для уточнення даних щодо майбутнього маршруту. Дзвінок не коштуватиме ні копійки — наша компанія оплачує всю вартість. Оператор швидко внесе дані в систему і повідомить остаточний тариф;
  • Заповнюйте онлайн-форму. Економте особистий час — заходьте на веб-сайт ІДС Лінкор і вносьте дані самостійно. Це актуально для завантажених ранкових і вечірніх години, коли на очікування вільного диспетчера йде якийсь час.

Самий гідний сервіс таксі Київ центр і в інші райони столиці — тільки в Лінкор!

Наверх

Наверх