Таксі Київ ціна за км

дороги таксі київ ціна за кмПри виборі інформаційно-диспетчерської служби більшість замовників звертає увагу на розцінки, особливо актуальною є таксі Київ ціна за км. Таксомоторна компанія Лінкор пропонує найбільш вигідні тарифи, які точно не вдарять по вашому гаманцю — економте на кожній поїздці на таксі разом з нами!

Таксі Лінкор: комфорт за привабливою вартістю

У столиці дуже велика кількість компаній працює в сфері перевезень пасажирів, проте для замовлення комфортабельного і при цьому дешевого таксі скористайтеся коротким номером 537 або заповнюйте поля онлайн форми на веб-сайті. Linkor taxi гарантує, що автомобіль приїде за вказаною адресою через 5-10 хвилин з часу оформлення замовлення, а вартість поїздки буде по кишені кожному!

Привабливі тарифи

Щоб встановити невисоку вартість таксі, компанія щодня оптимізує робочі процеси. Це дозволяє домогтися зниження розцінок до оптимального рівня і підвищення якості обслуговування.

Лінкор Таксі не робить ціну послуги вище штучно, тому якщо не хочете переплачувати, замовляйте авто для поїздки за номером 537 або залишайте заявку в інтернеті. Подивитися актуальні розцінки і переконатися в їх доступності можна на електронному ресурсі компанії.

Як дізнатися вартість поїздки

Набирайте з мобільного короткий номер 537 і система callback відразу зробить зворотний дзвінок, тому за розмову замовнику не доведеться платити. Скажіть, куди подавати таксі і куди будете направлятися, вкажіть додаткові послуги і умови, що впливають на розрахунок вартості. Дані можна внести і самостійно в online форму, якщо не бажаєте витрачати час на телефонний дзвінок.

Як тільки інформація буде внесена в програму, та одразу прокладе оптимальний маршрут і видасть остаточну суму. Вартість залишається незмінною, і не залежить від часу, проведеного в дорозі — саме стільки потрібно заплатити за послугу по приїзді.

Комфортабельні машини

салони авто таксі київ ціна за кмLinkor taxi забезпечує кожного пасажира максимальним комфортом під час поїздки. У таксопарку нашої компанії знаходяться тільки нові іномарки від комфорт-класу і вище різних марок і моделей. Транспортні засоби постійно піддаються проходженню технічного огляду, що дозволяє гарантувати високу безпеку поїздки. Якщо не хочете пересуватися по столиці на старій зношеній машині — вибирайте київську таксомоторну фірму Лінкор!

Замовляйте таксі Київ ціна якого найбільш приваблива в Лінкор: телефонуйте з мобільного на короткий номер 537 у будь-який час доби за будь-яких погодних умов!

Наверх

Наверх