Таксі Київ вакансії

зарплатня таксі Київ вакансіїХочете значно поліпшити сімейний бюджет — Лінкор Таксі Київ вакансії пропонує постійно. Компанія на ринку перевезень столиці дуже успішна, тому розширюється і збільшує число співробітників. Якщо ви автомобіліст зі своєю машиною — почніть заробляти в ІДС Лінкор!

Робіть правильний вибір

Для працевлаштування водієм в Києві існує маса варіантів. Зараз таксі користується величезною затребуваністю у населення Києва. Швидкому темпу життя і необхідності оперативно опинятися в іншому місці відповідає послуга таксі. Тому робота таксистом — популярна і високооплачувана. Але як серед роботодавців вибрати службу з максимально вигідними умовами?

Чим вигідно відрізняється Linkor taxi

Факторів, які впливають на заробіток водія в службі таксі, трохи. Крім тарифів, до них відноситься кількість замовлень і відсоток комісії.

Наша фірма пропонує найбільш виграшні умови співпраці. Відсоток комісії найнижчий в Києві: з замовлення фірми потрібно заплатити 10%, а з партнерського — 15%. Лінкор Таксі забезпечує величезною кількістю замовлень, тому можливості заробітку необмежені. Чим більше заявок виконаєте — тим вище зарплату отримаєте.

Фірма Linkor заохочує успішних співробітників. Якщо працюєте сумлінно, ми будемо раді нагородити вас грошовою премією.

Які переваги отримує водій Лінкор Таксі

Для багатьох чоловіків водіння — не тільки хобі, а й спосіб зміцнити матеріальне становище. Крім високої заробітної плати, робота таксистом має і інші переваги:

  • Можливість працювати в зручний час. Чіткого графіка, як в офісі, немає — ви працюєте стільки годин в день, скільки виходить. Працювати можна вдень або вночі, в будній день чи на вихідних. Одна з вагомих переваг професії водія — можливість поєднувати виконання замовлень з основною роботою;
  • Вибір ділянки. Якщо хочете отримувати замовлення з певного сектора — досить на нього підписатися;
  • Зручна робота онлайн в програмі Mobile taxi;
  • Відсутність обов’язкових замовлень.

Що потрібно для роботи в таксі

водії таксі Київ вакансіїЩоб почати працювати таксистом в Linkor taxi, потрібен мінімальний «стартовий набір». У нього входить:

  • Наявність автомобіля не нижче класу Daewoo Lanos в хорошому стані. Обклеювання не потрібно;
  • Посвідчення водія та досвід роботи;
  • Смартфон на Андроїд;
  • Пунктуальність, відповідальність, бажання заробляти.

Якщо чотири рази ствердно кивнули — чекаємо вашого дзвінка на номер 537 або (093) 526 80 25, чи заповненої форми! Оформлення відбувається за 5 хвилин, і в офіс приїжджати не потрібно!

Якщо шукаєте в таксі Київ вакансії водія — робіть вибір на користь Лінкор, і не прогадаєте!

Наверх

Наверх