Таксі Київ Яготин

Якщо плануєте поїздку в інше місто області, не варто відразу обирати пересування на громадському транспорті — замовляйте таксі Київ Яготин в найкращій компанії Лінкор:

маршрут таксі Київ Яготин537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Фірма надає відмінні умови поїздки: комфортабельні авто, чудовий сервіс і помірні ціни.

Викликайте найдешевше таксі

Добирайтеся в Яготин з максимальним рівнем комфорту і безпеки, заплативши за це мінімальну ціну — викликайте машину в Linkor taxi! Для цього достатньо зателефонувати за коротким номером 537, і через 5 хвилин іномарка комфорт-класу буде перебувати біля вашого будинку!

Як дізнатися вартість поїздки в Яготин

Розрахувати тариф поїздки в інше місто на таксі нескладно: для цього необхідно набрати з мобільного короткий номер 537, і почекати секунду, поки callback зробить зворотний дзвінок. Після автоматичного передзвону за найкоротший термін відбудеться з’єднання з вільним диспетчером: ми цінуємо час клієнта, тому наймаємо досить персоналу, щоб час на отримання не витрачався.

 

Скажіть адресу, куди подати таксі, щоб забрати пасажира, і за якою адресою його доставити. Якщо маєте вимоги щодо машини або вам потрібно надання додаткових послуг (дитяче автокрісло, поїздка з домашнім улюбленцем і інші послуги), повідомте про це оператору. Диспетчер за мінімальний термін внесе всі дані в програму і скаже вартість таксі в Яготин.

Оформлення попереднього замовлення таксі

Досить часто відбуваються ситуації, коли важливо бути впевненим в тому, що в певний час машина буде очікувати пасажира в зазначеному місці. Однак в разі сильної завантаженості або погодних умов подача машина може затриматися. Попереднє замовлення — вірне рішення, коли потрібна впевненість у своєчасному наданні автомобіля.

Зателефонуйте на номер 537 і скажіть диспетчеру, на яке число і яку дату знадобиться таксі. Завдяки автопередзвону вартість розмови оплачується інформаційно-диспетчерською службою Лінкор. Після цього продовжуйте займатися своїми справами: компанія обов’язково організує подачу таксі на вказаний в заявці час.

Комфортабельні машини

житлові райони таксі Київ ЯготинТаксомоторна компанія Linkor — одна з кращих на ринку перевезень Києва, тому має заслужену популярність у жителів та гостей столиці. Фірма піклується про пасажирів, тому в таксопарку знаходяться автомобілі не нижче комфорт-класу. Всі авто — нові іномарки, які регулярно піддаються техогляду, що забезпечує поїздку з високим рівнем безпеки.

Викликайте таксі Київ Яготин за найвигіднішою ціною в кращій фірмі міста Лінкор: набирайте з мобільного 537 в будь-який час доби!

Наверх

Наверх