Таксі Київ

Якщо вам терміново треба потрапити в інший район міста, замовляйте таксі Київ в найкращій столичній компанії Лінкор. Наша інформаційно-диспетчерська служба не тільки забезпечить максимально зручними умовами, але і заощадить ваш час та кошти! шашечки таксі київ

Замовляйте зручне таксі Київ за найвигіднішими умовами в Лінкор

За трирічний період надання послуг киянам та гостям столиці компанія Linkor taxi здобула неабиякої популярності. Викликавши машину у нас один раз, замовники обов’язково повертаються та перетворюються на постійних клієнтів. Поєднання високоякісного обслуговування разом із низькими тарифами дозволяє кожному бажаючому насолодитися комфортною поїздкою на таксі. Не марнуйте час на довготривале очікування, низьку якість сервісу та не витрачайте даремно кошти — вибирайте Лінкор!

Ми працюємо для вас цілодобово

Задля задоволення усіх потреб замовників служба таксі Києва має працювати цілодобово. Ми чудово розуміємо, що авто може знадобитися не тільки вдень, а й вночі, у вихідний чи святковий день. Тому скористатися послугою в нашій компанії можна в будь-який час! Дзвоніть за номером 537 чи лишайте онлайн заявку: ми гарантуємо, що ваше замовлення буде виконане якомога скоріше!

Найдешевше таксі Київ

Безліч київських таксомоторних компаній встановлює невисокі тарифи. Проте якість надання послуги у такому випадку також страждає. Якщо не бажаєте марно розтрачати бюджет на дорогий виклик таксі, але при цьому цінуєте якість — звертайтеся в ІДС Лінкор! Завдячуючи постійній оптимізації роботи, наша компанія встановила помірні розцінки не за рахунок низькоякісного обслуговування. Навпаки, при цьому сервіс тільки покращився. Тому будьте певні, що, викликаючи автомобіль за номером 537 чи онлайн, ви заплатите помірну ціну. Переконайтеся в цьому, переглянувши актуальні тарифи на нашому електронному ресурсі.

Швидшої подачі таксі ви не знайдете

Потребуєте автомобіль для поїздки якомога швидше? Компанія Лінкор усвідомлює, наскільки важливо раціонально витрачати час, тому ми подамо машину вже через 5 хвилин після виклику! Така оперативність подачі таксі Киев обумовлюється декількома чинниками:

 • Великі розміри таксопарку Linkor taxi;
 • Виважена та розумна організація роботи;
 • Партнерські відносини із великою кількістю інформаційно-диспетчерських служб таксі Києва.

В розпорядженні таксопарку налічується до тисячі одиниць транспорту, окрім того, кількість постійно збільшується. Це необхідно для того, аби всі замовлення виконувалися своєчасно. В місті немає районів, де б були відсутні автомобілі фірми Лінкор. Коли диспетчер отримує замовлення та починає шукати вільне таксі, то надає перевагу найближчому до клієнта. Таксист одразу ж виїжджає на виклик, не марнуючи часу на дрібниці. Підтримка партнерів являється запорукою стовідсоткового знаходження авто навіть в години пік.

Зручні способи замовлення таксі Київ

виклик таксі київІДС Лінкор пропонує кілька варіантів для того, щоб викликати машину: за телефоном чи онлайн. Обирайте найзручніший для себе та витрачайте на замовлення менше хвилини.

Телефонний дзвінок

Прихильники звичного способу набирають із мобільного телефону короткий номер 537. Одразу ж спрацьовує система callback, яка здійснює зворотній автоматичний дзвінок протягом декількох секунд. Привітний диспетчер одразу прийме заявку, оскільки в штаті знаходиться достатня кількість працівників, тому очікувати ви не будете. Повідомте диспетчеру маршрут таксі Києва, яким будете пересуватися. При необхідності заїхати ще на одну чи декілька адрес, назвіть і їх. В такому випадку розрахована вартість буде вірною. Якщо маєте певні умови щодо класу авто чи комплектації, потребуєте додаткових послуг — обов’язково попередьте про них оператора. Після цього замовлення таксі завершене. Диспетчер занесе інформацію до програми та повідомить кінцеву вартість послуги.

Виклик таксі Київ онлайн

Сучасні способи замовлення послуги через інтернет отримують все більше популярності. Не став виключенням і виклик таксі. Така затребуваність онлайн замовлення обумовлюється значною економією часу, оскільки непотрібно телефонувати в call-центр. Достатньо відкрити сторінку веб-сайту компанії Лінкор та занести необхідні дані у відповідні рядки. Це займе не більше хвилини вашого часу. Задля того, щоб дізнатися вартість поїздки, натискайте опцію розрахунку тарифу. Спробуйте замовити таксі Киев online, і вам обов’язково сподобається цей зручний, простий та оперативний спосіб замовлення авто.

Замовляйте дешево таксі Київ та будь-яку із додаткових послуг

диспетчери таксі київТаксомоторна компанія Лінкор не тільки забезпечить замовника комфортним автомобілем для поїздки, але і виконає будь-яку із додаткових послуг:

 • Зустріч пасажира в аеропорту і на вокзалі;
 • Трансфер в аеропорт та на вокзал;
 • Драйвер (тверезий водій);
 • Погодинне обслуговування, включаючи машини преміум-класу;
 • Кур’єрська доставка;
 • Буксування автомобіля та технічна допомога;
 • Перевезення домашніх улюбленців тощо.
 • Ми встановили демократичні тарифи не тільки на замовлення таксі Києва, але і на додаткові послуги. Замовити їх ви можете за коротким номером 537 чи онлайн.

Якщо потрібне недороге, але разом із тим комфортне таксі Київ, віддавайте перевагу надійній таксомоторній фірмі Лінкор!

Наверх

Наверх