Таксі міста Києва номери

автомобілі таксі міста києва номериУ столиці досить часто необхідно скористатися машиною для поїздки, тому слід знати таксі міста Києва номери. Інформаційно-диспетчерська фірма Лінкор ввела простий для запам’ятовування телефон, який дозволить викликати зручне таксі за помірною вартістю. Набирайте 537 з мобільного в будь-який час дня і ночі, і машина приїде лише через 5 хвилин!

Замовляйте недорого таксі в Лінкор

Таксомоторна служба Лінкор щодня покращує роботу, щоб замовникам було максимально зручно викликати автомобіль, а поїздка проходила з особливими зручностями. Тому робочі процеси оптимізовані, що дозволяє підвищувати якість послуги, а розцінки робити помірними і доступними для киян і гостей міста.

Короткий номер 537 запам’ятати легко

Щоб не записувати в телефонну книгу довгі номери, робіть вибір на користь Таксі Лінкор: ми ввели номер 537, який легко запам’ятовується. Після його набору з мобільного спрацює система callback, за допомогою якої здійсниться зворотний дзвінок через пару секунд, в зв’язку з чим за розмову з оператором не потрібно оплачувати — це зробимо ми.

У call-центрі працює велика кількість співробітниць, тому не доведеться витрачати час на очікування вільного диспетчера — вашу заявку приймуть миттєво. Повідомте, за якою адресою необхідно подавати таксі, і куди прямувати. Якщо є переваги щодо автомобіля, потрібні додаткові послуги — озвучте їх диспетчеру.

Інформація буде оперативно внесена в програму, яка побудує оптимальний маршрут з урахуванням проблемних ділянок, на яких проводяться ремонтні роботи, або є пробки. Після цього програма спирається на діючі тарифи та автоматично розраховує вартість.

Телефонуйте диспетчеру в будь-який час дня і ночі — call-центр працює цілодобово!

Сучасний спосіб замовлення таксі online

виклик таксі міста києва номериЯкщо немає часу на телефонний дзвінок, вибирайте спосіб, якому віддає перевагу все більше городян, які заощаджують час. Заповнюйте форму на сайті декількома кліками — на це піде не більше хвилини.

Завантажуйте сторінку веб-сайту Лінкор, на якому розташована форма виклику таксі онлайн Київ. У порожні рядки необхідно внести відповідну інформацію щодо адреси подачі таксі і місця прибуття, відзначити додаткові умови, які впливають на остаточну вартість.

Після внесення даних вибирайте опцію в нижній частині форми, що розраховує тариф поїздки, і дізнаєтеся суму до оплати, яка не зміниться після приїзду.

Вибирайте кращу службу таксі міста Києва Лінкор: телефонуйте 537 або залишайте інтернет-заявку!

Наверх

Наверх