Таксі можна

автомобілі таксі можнаЗ огляду на швидкий сучасний ритм життя виклик машини користується величезним попитом, тому таксі можна замовити будь-яким способом: по телефону, через інтернет. Компаній, які пропонують в Києві послугу, налічується більше двох сотень, тому вибір чекає важкий. Щоб поїздка не зірвалася, замовляйте автомобіль в кращій інформаційно-диспетчерській службі Лінкор: ми гарантуємо швидкість, надійність, комфорт і доступні розцінки.

В Лінкор таксі можна викликати в будь-який час доби

Київ — багатомільйонне місто, в якому городянам необхідно демонструвати пунктуальність і всюди встигати вчасно, тому для комфорту замовників служба таксі повинна працювати в цілодобовому режимі. На Лінкор ви можете розраховувати в будь-який час дня і ночі за любої погоди: ми стовідсотково надамо машину для поїздки!

Оформлюйте попереднє замовлення

Щоб на своєчасну подачу таксі не вплинули складні погодні умови або стан на столичних дорогах, перестрахуйтеся — замовте машину попередньо. Для здійснення цього достатньо зателефонувати за коротким номером 537 в call-центр, і повідомити диспетчеру точний час і дату подачі авто. Будьте абсолютно впевнені, що в призначений час автомобіль буде очікувати в зазначеному місці!

Оформити замовлення заздалегідь таксі можна і не традиційним, а сучасним способом через інтернет — він передбачений спеціально для тих, хто не бажає витрачати час на телефонний дзвінок. Заходьте на електронний ресурс фірми Лінкор і у відповідних полях онлайн-форми вносьте маршрут і вказуйте час подачі автомобіля.

Замовляйте машину будь-якої місткості

Таксопарк компанії Лінкор налічує понад сімсот автомобілів, які розрізняються марками, класами, кольором і т.д. Якщо у вас є конкретні вподобання щодо транспортного засобу, повідомляйте їх оператору або вказуйте в заявці online, і вони будуть враховані.

мікроавтобуси таксі можнаПоїздка великої компанії найкомфортніше пройде в таксі мікроавтобус. Замовляйте мікроавтобус за самою демократичною вартістю в Лінкор. Завдяки максимальній оптимізації робочих процесів ми оптимально знизили тарифи, а якість обслуговування при цьому не тільки не постраждала, але і покращилася!

Крім мікроавтобуса замовляйте таксі в кузові універсал або мінівен — телефонуйте 537, і ваша поїздка пройде з максимальними зручностями, а гаманець при цьому не постраждає!

Звертайтеся в інформаційно-диспетчерську службу Лінкор: таксі можна вибрати на будь-який смак, однак комфорт, безпека, оперативність і доступна ціна при цьому гарантуються!

Наверх

Наверх