Таксі найдешевший тариф

автомобілі таксі найдешевший тарифСтолична таксомоторна компанія Лінкор пропонує ідеальне поєднання ціни та якості: у нас встановлений таксі найдешевший тариф, а сервіс надається на найвищому рівні. Переконайтеся в цьому, оформивши замовлення машини по номеру 537 або залишивши онлайн заявку.

ІДС Лінкор: низькі ціни і відмінне обслуговування

Щоб зайняти і утримувати лідерські позиції на ринку пасажирських перевезень Києва, Таксі Лінкор постійно оптимізує роботу. Це сприяє тому, що кожен процес виконується максимально ефективно, а це в свою чергу дозволяє зменшити вартість таксі і додаткових послуг, і покращує якість.

На відміну від інших служб, які знижують ціни на шкоду якості, клієнт компанії Лінкор може бути абсолютно впевнений в тому, що таксі приїде без запізнень. Телефонуйте з мобільного за номером 537 або заповнюйте форму в інтернеті, і переконайтеся в цьому особисто!

Оформлення online замовлення

Якщо поспішайте, і дорога кожна хвилина — замовляйте таксі за допомогою онлайн форми. Для цього слід зайти на веб-сайт Linkor taxi, і відкрити форму, в яку необхідно внести дані про маршрут і додаткові послуги, якщо вони потрібні.

Інтерфейс форми інтуїтивно зрозумілий і відрізняється простотою, тому труднощів при заповненні не виникне. В поля адреси подачі і прибуття необхідно внести інформацію, а після натиснути кнопку розрахунку тарифу, яка знаходиться внизу.

Програма миттєво покаже підсумкову суму до сплати, а після того, як замовлення буде відправлене на обробку, відразу дізнаєтеся дані про найближчий автомобіль, і контактні дані таксиста. Зручність і мінімальна кількість витраченого часу — одні з основних переваг виклику таксі online.

Call-центр приймає замовлення за номером 537

Як і у випадку з замовленням машини по інтернету, виклик таксі по телефону цілодобовий. Набирайте номер 537 в будь-який час доби з мобільного, і заявка буде прийнята ввічливим і найспритнішим диспетчером через кілька секунд.

виклик таксі найдешевший тарифЗворотній дзвінок завдяки системі автопередзвону відбувається відразу ж. Достатня кількість співробітників в call-центрі забезпечує миттєвий прийом заявки без тривалого очікування, поки диспетчер звільниться.

Повідомте оператору, за якою адресою подати авто і куди їхати, вкажіть, які з додаткових послуг будуть потрібні. Диспетчер оперативно внесе це в програму, і скаже, скільки платити по приїзді. Оформлення заявки не займе багато часу, оскільки співробітники Таксі Лінкор працюють оперативно.

Замовляйте автомобіль в Лінкор — службі таксі найдешевший тариф якої не є перешкодою для відмінного сервісу!

Наверх

Наверх