Таксі номер 1 Київ

автомобілі таксі номер 1 київДіяльність, пов’язану з пасажирськими перевезеннями, здійснює близько 200 таксомоторних служб, однак яка з них — таксі номер 1 Київ? Відповідь очевидна: це ІДС Лінкор. Тільки ми вміло поєднуємо прийнятну вартість, гідний рівень обслуговування та поїздки на комфортабельних автомобілях.

Таксі Лінкор: ми працюємо для клієнтів

За час роботи в сфері пасажирських перевезень ми встигли досконально вивчити, чого хоче замовник від поїздки на таксі. Тому якщо бажаєте отримати від переїзду по столичному регіоні максимум позитивних вражень, вибирайте Лінкор.

Обирайте зручний спосіб виклику таксі

Йдучи назустріч побажанням клієнтів, ми надаємо послугу поїздки на таксі цілодобово, без вихідних і святкових днів. Оформити замовлення можна найбільш зручним для себе способом:

  • Дзвінком в диспетчерську;
  • Через Інтернет.

Зателефонувавши за простим номером 537, сповістіть диспетчера про координати майбутнього маршруту, а також побажання щодо поїздки. Оператор вб’є інформацію в систему і повідомить суму до оплати. При цьому вартість дзвінка сплачує компанія.

Замовляйте таксі Київ зручним, простим і сучасним способом через інтернет. Заходьте на сайт в розділ on-line, і викликайте машину всього парою кліків.

Ми пропонуємо тільки комфортабельні автомобілі

В автопарку таксомоторної компанії Лінкор знаходяться тільки іномарки класу комфорт, які завжди до ваших послуг. Вони розрізняються за моделями і марками, тому будь-які індивідуальні побажання 100% будуть задоволені.

Кількість транспортних засобів у парку перевищує 700 штук, крім того, склад автопарку постійно оновлюється і поповнюється. Весь автотранспорт проходить обов’язковий техогляд, тому пасажирові не варто хвилюватися з приводу майбутньої поїздки — вона пройде на самому безпечному рівні.

Найдоступніші тарифи в Києві

вартість таксі номер 1 київЗавдяки злагодженій роботі персоналу і оптимізації робочих процесів, ми змогли встановити оптимально низьку вартість таксі. Викликаючи машину в Лінкор, клієнт може бути точно впевнений в тому, що переплачувати за послугу не доведеться. Хочете проїхатися по столиці з комфортом і при цьому не платити багато? Тоді набирайте 537 з мобільного!

Ввічливий персонал

Співробітники інформаційно-диспетчерської служби Лінкор відрізняються не тільки професійними якостями, а й комунікабельністю, привітністю і ввічливістю. Ми надаємо краще обслуговування!

Таксі номер 1 Київ — це Лінкор: найкраща, без перебільшення, таксомоторна служба в столиці з привабливими тарифами і якісним наданням послуги!

Наверх

Наверх