Таксі область

Щоб приїхати в якесь місто київського регіону, скористайтеся вигідною послугою таксі область:

карти таксі область537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Замовити таксі область: максимальна вигода і відмінні умови

Багато пасажирів, яким необхідно приїхати в інший населений пункт області, віддають перевагу залізничному або іншому транспорту, вважаючи, що таксі обійдеться занадто дорого. Але незважаючи на доступну ціну, громадський транспорт має велику кількість недоліків.

Перш за все, це обмежені можливості виїхати з огляду на чіткий графік відправлення транспорту: варіант не підходить, якщо необхідно опинитися в іншому місці терміново. Часті зупинки і невисока швидкість значно збільшують тривалість подорожі. Умови поїздки часто незручні, а поруч можуть перебувати галасливі пасажири.

Вибирайте Linkor taxi, і насолодитеся максимально швидкою і комфортною подорожжю, а її ціна не відіб’ється на вмісті вашого гаманця!

Якими достоїнствами відрізняється таксі

Виїжджайте з Києва тоді, коли потрібно вам: не варто чекати певного часу — викликайте авто в будь-який час доби і вирушайте вже через 5 хвилин.

Штовхатися з сумками по трамваям або маршруткам не потрібно — таксі чекатиме біля під’їзду, а водій допоможе поставити їх в багажник. В автопарку ІДС Лінкор знаходиться до тисячі іномарок, клас яких не нижче комфорт. Автомобілі регулярно піддаються техогляду, а їх салони — очищенню, що гарантує безпеку і зручність.

Досвідчені водії відмінно знають столицю і регіон, тому для об’їзду проблемних ділянок виберуть оптимальний маршрут. Для нашої служби таксі нехарактерна ситуація, коли таксист довго не може знайти потрібну адресу, оскільки на додачу до відмінного знання водіями регіону, в машинах є GPS-навігатори.

Багато хто вважає, що вартість таксі область — надмірно висока. Однак якщо зайдете на офіційний інтернет-ресурс компанії в розділ цін, особисто переконаєтеся, що наші тарифи за місто — максимально лояльні.

Як встановити, у скільки обійдеться послуга

Зателефонуйте диспетчеру за номером з вдороги таксі областьищеназваного списку, і вам миттєво розрахують суму до сплати. Для цього позначте майбутній маршрут і потрібні додатково послуги (дитяче автокрісло, перевезення домашньої тварини, попереднє замовлення і т.д.). Диспетчер внесе це в програму і через пару секунд скаже, скільки потрібно заплатити.

Якщо будете замовляти таксі область, зупиніть свій вибір на ІДС Лінкор, де пропонуються найбільш вигідні і комфортні умови!

Наверх

Наверх