Таксі онлайн Київ

Традиційний метод оформлення замовлення авто по телефону залишається таким же актуальним, проте все більше замовників віддає перевагу виклику таксі онлайн Київ. Для цього знадобиться здійснити мінімум дій. А значить, витрати часу будуть найменшими, до того ж це абсолютно безкоштовно!

Замовляйте машину для поїздки в Linkor taxi

виклик таксі онлайн київ

Заповнення online форми отримує більше популярності серед населення, ніж телефонний дзвінок диспетчеру. Наша інформаційно-диспетчерська служба пропонує виклик автомобіля традиційним методом, а також за допомогою використання інтернету. Разом з тим, фірма Лінкор гарантує надання послуги на найвищому рівні в сукупності з помірними тарифами.

Дуже велика кількість столичних таксомоторних служб переходить на сучасні рішення, пропонуючи таксі онлайн Київ замовити. Однак для поїздки по столиці і в околицях вибирайте компанію, яка відрізняється надійністю і високою якістю. Саме завдяки поєднанню цих якостей служба Linkor стала лідируючою на ринку компанією-перевізником.

Оформлення заявки on-line

Для виклику автомобіля в ІДС Лінкор за допомогою internet знадобиться лише підключення до нього. Перш за все, необхідно відкрити сайт фірми і завантажити сторінку, де розташована on-line форма. Інтерфейс її відрізняється простотою і буде зрозумілий кожному.

У порожні рядки форми слід внести майбутній маршрут поїздки. Для цього передбачені поля, звідки і куди їхати. Якщо потрібно заїхати за кількома адресами, після натискання кнопки додавання з’явиться ще одне порожнє поле. Використовуйте цю опцію стільки раз, скільки буде необхідно. При внесенні перших букв додаток запропонує список релевантних адрес.

Якщо потрібні додаткові послуги, відзначте їх галочками. Обов’язково впишіть своє ім’я та мобільний телефон для зв’язку. Щоб оформити замовлення таксі онлайн Київ знадобиться мінімальна кількість вашого часу!

Розрахунок тарифу поїздки

Практично всі пасажири воліють заздалегідь дізнатися, скільки коштує майбутня поїздка. Це дозволяє запланувати бюджет завчасно і приготувати необхідну суму до сплати. Після приїзду тоді непотрібно затримувати себе і водія, і шукати гроші.

Linkor taxi пропонує викликати таксі онлайн Київ дешеве, у чому замовник переконається особисто, коли зробить розрахунок вартості. Це здійснити ще простіше, ніж оформити заявку. Після внесення даних виберіть опцію розрахунку остаточного тарифу, розташовану внизу форми. Програма врахує найкоротший маршрут між адресами, додаткові умови, розцінки, які діють на даний момент, і видасть кінцевий результат.

Розрахунок вартості в онлайн режимі зручний і простий, а підсумкова сума залишається незмінною після приїзду. Незалежно від того, скільки часу ви проведете в дорозі, платити потрібно розраховану суму. Автоматичний розрахунок є запорукою відсутності помилок від людського фактора.

Попереднє замовлення — гарантія надійності

Трапляються ситуації, коли час приїзду замовленого автомобіля не представляє особливої важливості. Однак іноді необхідно, щоб машина не запізнилася ні на хвилину. Особливо це важливо при замовленні авто на вокзал або в аеропорт, адже може зірватися вся подорож. Не хочеться спізнюватися на важливу ділову зустріч і урочистий захід. Як вчинити правильно в такій ситуації?

попереднє замовлення таксі онлайн київІДС Лінкор пропонує простий і надійний варіант при виклику таксі. Щоб бути впевненим у гарантованій подачі транспортного засобу, оформлюйте попереднє замовлення. Вкажіть в online формі, на який час і дату необхідний автомобіль, і вирішуйте інші справи. А про все інше подбаємо ми! У призначений час машина обов’язково буде знаходитися за вказаною адресою.

Основні переваги замовлення таксі онлайн

Складно знайти область сучасного життя, питання якої не можна вирішити за допомогою інтернету. Особливо це стосується сфери пасажирських перевезень, де необхідно економити час по максимуму. Практичний, швидкий і зручний варіант виклику таксі онлайн має масу достоїнств перед традиційним дзвінком диспетчеру.

Не потрібно витрачати час на дзвінок

Оформлення заявки по інтернету особливо приваблює замовників, яким не з руки витрачати час на телефонну розмову. Немає можливості розмовляти або відсутній вільний час на очікування оператора? Тоді заповнення форми на сайті компанії Лінкор — ідеальне рішення!

Доступно цілодобово

Як і при виклику авто телефонним дзвінком диспетчеру, таксі online замовляється цілодобово. Відкривайте і заповнюйте форму на сайті в будь-який час дня і ночі, і заявка буде виконана миттєво!

Найпривабливіші тарифи в столиці

вартість таксі онлайн київЗамовляйте таксі по інтернету на максимально вигідних умовах в Лінкор. Крім того, що замовлення абсолютно безкоштовне, ми встановили найбільш вигідні розцінки завдяки:

  • Безперервній оптимізації роботи, що знижує вартість і покращує якість;
  • Відсутності штучного завищення розцінок;
  • Максимальній автоматизації процесів;
  • Моніторингу ринку перевезень.

Вибирайте найкращу таксомоторну фірму столиці і викликайте таксі онлайн Київ за найвигіднішою ціною!

Наверх

Наверх