Таксі онлайн тариф

вартість таксі онлайн тарифДля того щоб дізнатися вартість поїздки, можна в будь-який час доби подивитися на сайті компанії Лінкор таксі онлайн тариф і зробити розрахунок вартості. Наша столична фірма пропонує найнижчі розцінки в Києві і відмінний сервіс, тому користується заслуженою популярністю.

Лояльні ціни і європейський сервіс

Таксомоторна компанія Лінкор, будучи лідером київського ринку перевезень пасажирів, постійно вдосконалюється, щоб кожен киянин і гість міста мав можливість насолоджуватися комфортною поїздкою за вигідною ціною.

Щоб перебувати на верхніх рядках рейтингу популярності служб таксі, Linkor taxi постійно оптимізує роботу, що дозволяє домогтися максимально ефективного виконання кожного процесу. Завдяки цьому вартість послуги знижується до оптимального рівня, а сервіс стає європейським.

Робіть розрахунок вартості онлайн

При сучасному ритмі життя необхідно використовувати ефективні рішення, які економлять максимальну кількість часу. Таксі Лінкор використовує сучасні підходи, тому замовлення машини здійснюється менше, ніж за хвилину, а таксі приїжджає через 5 хвилин.

Завантажуйте форму таксі онлайн Київ, яка знаходиться на електронному ресурсі нашої фірми, і заповнюйте її потрібною інформацією: адресою подачі машини і місцем прибуття. Щоб замовити додаткові умови, необхідно відзначити їх відповідними позначками. Після того, як дані будуть внесені, натискайте нижню кнопку, яка робить розрахунок вартості. Програма за секунду прокладе маршрут і видасть результат.

Оформлення замовлення

Після того, як дізнаєтеся вартість послуги і погодитеся з нею, для виклику таксі необхідно внести в форму своє ім’я та телефонний номер, і натиснути кнопку замовлення. Програма почне пошук найближчого автомобіля, і за найкоротший термін видасть інформацію про нього, а також покаже номер телефону водія. Мінімум витраченого часу на розрахунок і виклик таксі — і вже через 5 хвилин машина приїде за вказаною адресою.

Традиційне замовлення по телефону

дзвінок диспетчеру таксі онлайн тарифПоряд з викликом таксі по інтернету, звичне замовлення по телефону також користується популярністю. Телефонуйте 537 з мобільного, і повідомляйте диспетчеру, за яким маршрутом будете пересуватися. Час на очікування вільного оператора не витрачається, оскільки в штаті знаходиться досить співробітниць.

Диспетчер внесе дані в програму і озвучить остаточну вартість поїздки. Оскільки використовується система callback, вартість розмови оплачує компанія Linkor.

Щоб розрахувати таксі онлайн тариф, скористайтеся формою на веб-сайті в будь-який час дня і ночі!

Наверх

Наверх