Таксі плюс Київ

автомобілі таксі плюс київВиклик таксі в багатомільйонній столиці є однією з найбільш затребуваних послуг, проте таксі плюс Київ з великою кількістю додаткових послуг також є популярним. Крім того, щоб проїхати на машині по місту і в його околицях, багато киян та гостей міста потребують супутніх послуг.

Таксі Лінкор: виконаємо будь-яке побажання клієнта

Щоб довго не шукати в різних службах, які опції вони надають, відразу звертайтеся в інформаційно-диспетчерську фірму Лінкор. Ми не тільки організуємо поїздку на таксі по вищому розряду і помірній вартості, але і надамо багато різних слуг, які допоможуть в різних життєвих ситуаціях.

Потребуєте терміновий трансфер в аеропорт або на вокзал, тверезого водія, мікроавтобус для великої компанії або кур’єрську доставку? Тоді набирайте з мобільного 537, і кваліфікований персонал компанії виконає ваше побажання в найкоротший термін!

Комфортна поїздка в аеропорт

Поїздка в аеропорт або на вокзал завжди є досить хвилюючою подією. Коли не можна спізнюватися ні на хвилину, важливо вибрати надійну компанію, яка доставить пасажира своєчасно. Тому якщо має бути подібного роду подорож, вибирайте Лінкор: ми гарантовано надамо зручне таксі в аеропорт Бориспіль за мінімум часу.

Однак слід враховувати й обставини, які не залежать від компанії: до їх числа належить сильна завантаженість доріг, несприятлива погода. У цьому випадку скористайтеся зручною опцією попереднього замовлення таксі в Києві. Для цього достатньо повідомити диспетчеру точний час і дату, коли подавати автомобіль, або вказати це в інтернет-заявці.

Тверезий водій

Трапляються ситуації, коли необхідно сісти за кермо, а це не представляється можливим або взагалі водії таксі плюс київнебезпечно. До таких випадків належить прийом медичних препаратів сильної дії, надмірна втома, випитий алкоголь.

Для таких ситуацій наша транспортна фірма пропонує опцію виклику драйвера таксі. Зателефонуйте за коротким номером або зробіть позначку в формі на сайті, і через мінімум часу професійний водій ІДС Лінкор приїде, щоб доставити замовника і його транспорт за вказаною адресою.

Перевезення домашніх тварин

Необхідно перевезти пухнастого або пернатого улюбленця? Тоді набирайте короткий номер 509, і за мінімальну ціну його з комфортом доставлять, куди необхідно.

Ці та інші послуги надаються в таксі плюс Київ Лінкор — телефонуйте 537 або залишайте замовлення онлайн, і співробітники допоможуть вирішити будь-яку проблему швидко і недорого!

Наверх

Наверх