Таксі преміум класу Київ

водії таксі преміум класу київЯкщо хочете пересуватися по столиці з комфортом, вибирайте одну з кращих таксомоторних служб Лінкор — це справжнє таксі преміум класу Київ. Фірма пропонує клієнтам доступні розцінки, надійні нові іномарки і європейський сервіс.

Таксі Лінкор: жодна копійка не буде витрачена клієнтом даремно

У наш час без таксі Київ практично не обійтися: живучи в столиці або приїжджаючи в місто у справах або в гості, кожен хоч раз в житті скористався такою послугою. Дуже часто сервіс, що надається інформаційно-диспетчерською службою, не задовольняє пасажира: диспетчери і таксисти хамлять, машини приїжджають в розбитому стані, а ціни кусаються.

Щоб не отримувати подібного негативного досвіду, звертайтеся відразу в інформаційно-диспетчерську фірму Лінкор. Ми знаємо все про сферу пасажирських перевезень, тому задовольнимо потреби клієнта щодо оперативної і комфортабельної поїздки за доступною вартістю. Керівництво компанії кожен день намагається максимально оптимізувати робочі процеси, щоб кожна витрачена клієнтом копійка працювала для його блага.

Вам сподобається вартість таксі

Зробити вартість доступною можна кількома способами: вибрати політику здешевлення і економії, що негативно позначиться на рівні обслуговування, або оптимізувати роботу. ІДС Лінкор вибрала другий варіант, і не помилилася. Завдяки розумній організації робочих процесів, тарифи зменшилися, а сервіс тільки виграв.

Набирайте 537 з мобільного, і ваш гаманець точно не постраждає!

Зручні способи замовлення таксі

Щоб викликати автомобіль, багато часу не буде потрібно. Транспортна компанія Лінкор пропонує клієнтам найпростіші і зручні способи замовлення:

  • Дзвінок;
  • On-line.

Для дзвінка оператору наберіть зі свого мобільного три прості цифри 537, і після автопередзвону повідомте необхідну інформацію щодо маршруту поїздки, а також побажання.

Наша компанія пропонує викликати авто сучасним і зручним способом завдяки інтернету. Заходьте на електронний ресурс і заповнюйте онлайн-форму всього декількома кліками. Таксі обов’язково під’їде за вказаною адресою вже за кілька хвилин.

салони авто таксі преміум класу київТільки комфорт-клас

Щоб під час поїздки пасажир почував себе якнайзручніше, наш автопарк складається виключно з іномарок комфорт-класу. Вони постійно перевіряються на наявність несправностей, тому при замовленні таксі в Лінкор клієнта чекає тільки зручність, надійність і безпека.

Щоб дізнатися, яке справжнє таксі преміум класу, вибирайте Лінкор — ми працюємо для клієнтів цілодобово!

Наверх

Наверх